СК «Дніпро-1» дебютував у Лізі Європи матчем з кіпрським клубом «АЕК»

Зустріч проходила у словацькому місті Кошице.

Створений п’ять років тому СК «Дніпро-1» провів дебютний офіційний матч на міжнародному рівні. Першим суперником українського клубу у європейських кубкових турнірах стала команда з Кіпру.

За розвитком подій у поєдинку уважно стежив Інформатор.

У четвер, 18 серпня, ще одна українська команда стартувала у єврокубках. У раунді плей-оф кваліфікації Ліги Європи СК «Дніпро-1» зустрівся з клубом «АЕК» (Ларнака, Кіпр). Як і інші українські клуби, свої домашні матчі у європейських кубкових турнірах СК «Дніпро-1» проводить за межами України. На поле стадіону у словацькому місті Кошице команди вийшли у наступних складах:

СК Дніпро-1:  Макс Валеф, Танчик, Адамюк, Сваток, Бусанелло, Когут, Сарапій, Пуріта, Піхальонок, Бланко, Довбик.

Запасні: Рибак, Юрчук, Кононов, Громов, Логинов, Бабенко, Рубчинський, Назаренко.

АЕК Ларнака: Тумбас, Росалес, Мілічевич, Гонсалес, Енглезу, Оєр, Альтман, Луїш Густаву, Фараж, Лопеш, Дьюрчо.

Запасні: Пирич, Стіліанідіс, Касас, Бруну Гама, Ромо, Трічковські, Олатунджи, Кіпрос, Наум, Андреу, Мамас.

На перших хвилинах команди не форсували хід подій, придивляючись одна до одної. Тим не менш, гра проходила у непоганому темпі. М’яч не затримувався у середині поля, однак і гострих моментів у воріт суперників майже не було. Втім на 16-й хвилині «АЕК» відкрив рахунок. Альтман прийняв передачу з лівого флангу та влучно пробив у дальній кут. На 21-й хвилині Фараж міг вийти сам на сам з голкіпером «Дніпра-1», однак Бусанелло встиг наздогнати втікача та вибив м’яч за межі поля. На 29-й хвилині гості забили вдруге. Після подачі кутового з лівого флангу Макс Валеф вийшов на перехоплення, але до м’яча не дотягнувся. Мілічевич такий подарунок не використати просто не міг. Через шість хвилин голкіпер «Дніпра-1» дещо реабілітувався, парирувавши удар Дьюрчо. Під кінець тайму СК «Дніпро-1» активізувався, однак справжньої небезпеки у воріт «АЕКа» не створив.

Другу половину гри СК «Дніпро-1» розпочав агресивніше. Гравці українського клубу провели кілька перспективних атак, але м’яч у ворота гостей йти не хотів. Так на 54-й хвилині постріл гравця «Дніпра-1» струсонув поперечину. Трохи згодом удар Бланко прийшовся у руки голкіпера «АЕКа». На 66-й хвилині на заміну у кіпрського клубу вийшов Бруну Гама, який свого часу грав у складі зниклого з футбольної мапи Європи дніпровського «Дніпра». Тим часом зовсім інший клуб з міста Дніпро намагався все ж таки знайти шлях крізь захист суперника. Але і «АЕК» не втрачав можливості відзначитись. На 79-й хвилині стійка врятувала СК «Дніпро-1» від третього голу. Через три хвилини Макс Валеф перевів на кутовий спрямований під поперечину м’яч. На 90-й хвилині СК «Дніпро-1» забив. Піхальонок подав кутовий з правого флангу, а Сваток головою переправив м’яч у сітку. На 5-й доданій хвилині Сарапій заробив другу жовту картку та залишив СК «Дніпро-1» у меншості. А через кілька секунд пролунав фінальний свисток.

• СК Дніпро-1 (Україна) — АЕК Ларнака (Кіпр) 1:2 (Сваток, 90 - Альтман, 16, Мілічевич, 29).

Матч у відповідь відбудеться на Кіпрі 25 серпня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу «Динамо» - «Бенфіка», а також про результати інших поєдинків четвертого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.