Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Голова Укренерго пояснив, з чим пов'язано погіршення ситуації зі світлом, і що буде вже наступного місяця
В Україні регулярно запроваджують відключення світла через дефіцит електроенергії внаслідок російських атак. Останнім часом відключень стало більше, проте в Укренерго попередили - вже до кінця липня ситуація буде лишатися складною. Про це заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.
Про це він розповів в етері "Суспільного". За словами Володимира Кудрицького, у наступні кілька тижнів ситуація з електроенергією буде складнішою, якщо порівнювати з тим, що відбувається сьогодні. Він пояснив, що це пов'язано з особливостями ремонту на енергоблоках атомних електростанцій. З цієї причини, близько місяць-півтора українці точно будуть жити з регулярними графіками відключення. Особливо у вечірні пікові години.
Голова НЕК "Укренерго" підкреслив, що з 11 до 23:00 відключень буде більше, аніж у решту частину доби.
"Глобально у нас на тривалість відключень, на величину дефіциту впливають три фактори. Це ремонти атомних електростанцій, які традиційно проводяться влітку. Це величини імпорту. І це погода, яка впливає на споживання".
Слід зазначити, що вже у понеділок, 17 червня, по всій Україні будуть запроваджені графіки відключення з 8:00 до 23:00.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль говорив про те, що ситуація з енергосистемою дуже складна. За його словами, Росія зруйнувала приблизно 50% спроможності генерації електроенергії. Станом на сьогодні Україна втратила 9,2 ГВт. За словами голови уряду, це половина потужності, з якою ми проходили минулу зиму.
"Фактично 42 енергетичні блоки зруйновані. 27% великих теплових електростанцій (ТЕС) залишаються в робочому стані, 73% ТЕС зруйновані або пошкоджені й не працюють. 20 гідроенергетичних блоків не працюють – це 1,3 ГВт потужності", - підкреслив Денис Шмигаль.
Очільник уряду також додав, що Кабмін працює над відновленням, щоб запустити до опалювального сезону якомога більше генерації.
"Ми працюємо над захистом, для того, щоб захистити те, що відновлено і те, що збережено. Ми працюємо над збільшенням імпорту електроенергії з Європейського союзу. Ми домовляємося з Єврокомісією, щоб спроможність імпортувати була відкрита максимально", - запевнив прем'єр.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.