Головна
Україна
Політика
20:32, 22 Червня
Информатор UA

Интро

На даному етапі жодної загрози з білоруського боку немає.Ситуація абсолютно під контролем. Як повідомляє Інформатор, про це в ефірі національного телемарафону розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. "На даному етапі жодної загрози з білоруського боку немає. Це я з абсолютною впевненістю можу вам сказати. Заспокойтеся, ситуація абсолютно під контролем. У Білорусі тривають і військові збори, і навчання, і укріплення кордону. Проходить зараз цілий комплекс дій воєнного призначення, але вони не направлені проти України на даному етапі", - зазначив він. Буданов додав, що якщо білоруське керівництво все ж вирішить напасти на Україну, то українські військові про це відразу ж будуть знати та почнуть вживати "адекватні дії". Також ми писали, щоБілорусь на кордоні з Україною розміщує муляжі дерев'яних танків. Таким чином вони демонструють свою присутність. Зазначимо, на кордоні з Україною зараз перебувають до семи білоруських батальйонів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

"Ситуація абсолютно під контролем": Буданов про загрозу вторгнення з боку Білорусі

Читать на русском
"Ситуація абсолютно під контролем": Буданов про загрозу вторгнення з боку Білорусі

Водночас зараз проходить цілий комплекс дій воєнного призначення

На даному етапі жодної загрози з білоруського боку немає. Ситуація абсолютно під контролем. 

Як повідомляє Інформатор, про це в ефірі національного телемарафону розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. 

"На даному етапі жодної загрози з білоруського боку немає. Це я з абсолютною впевненістю можу вам сказати. Заспокойтеся, ситуація абсолютно під контролем. У Білорусі тривають і військові збори, і навчання, і укріплення кордону. Проходить зараз цілий комплекс дій воєнного призначення, але вони не направлені проти України на даному етапі", - зазначив він.

Буданов додав, що якщо білоруське керівництво все ж вирішить напасти на Україну, то українські військові про це відразу ж будуть знати та почнуть вживати "адекватні дії".

Також ми писали, що Білорусь на кордоні з Україною розміщує муляжі дерев'яних танків. Таким чином вони демонструють свою присутність.

Зазначимо, на кордоні з Україною зараз перебувають до семи білоруських батальйонів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.