Сирський ловить мишей краще за всіх. Мережу захопили меми на нового героя - фото

Читать на русском

Убойового кота Шайби та кота-волонтера Степана, фоточкою якого свого часу поділилась сама Брітні Спірс, схоже, виник серйозний конкурент

Читать на русском
Котики, ЗСУ, війна в Україні, волонтери
Кіт Сирський обіцяє - ворог не пройде!

Убойового кота Шайби та кота-волонтера Степана, фоточкою якого свого часу поділилась сама Брітні Спірс, схоже, виник серйозний конкурент

Мережа вибухнула новим фонтаном мемів про котика на службі в ЗСУ. Жартома захвилювався навіть пес Патрон, чи загрожує це його популярності. Останнього ми поспішаємо заспокоїти, адже всі знають, хто крутіший за iPhone - пес Патрон, пес Патрон! А от у бойового кота Шайби та кота-волонтера Степана, фоточкою якого свого часу поділилась сама Брітні Спірс, схоже, виник серйозний конкурент.

Звуть котика Сирський, можливо, на честь командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського, а можливо, тому що дуже любить сир і в якості винагороди отримує від побратимів сирники. Головна задача пухнастика Сирського - ловити мишей, але він, як видно з його історії, встигає усе.

Інформатор розповість про нового кото-фаворита українців. Власником котика виявився колишній співробітник фонду Сергія Притули, лучанин Роман Сініцин на позивний "Майор". У фонді він опікувався мілітарним напрямком, але за півтора роки роботи, коли вдалось налагодити ефективну структуру, вирушив на фронт.

Колишній волонтер подався на передову, аби захищати доньку та майбутнє України.
Колишній волонтер подався на передову, аби захищати доньку та майбутнє України.

Там військовий, своєю чергою, "мобілізував" кота Сирського. 

Саме тут буде доречно пояснити ще одну особливість цього сезону на фронті. Тепла осінь принесла українським захисникам виразну неприємність - навалу мишей на позиціях. Гризуни, які поширилися через воєнний екоцид, дошкуляють в бліндажах, нівичать майно та спорядження. Тож, захисники, крім емоційного фактору й відомих антистресових властивостей котиків, цінують в останніх вміння ловити надокучливих мишей.  

Сініцин спочатку привів на позиції двох котиків, однак пухнастики втекли. Тоді вже з'явився Сирський. Цей кіт має вигляд серйозного бойового хлопа з дещо сумною мордочкою. Він став зіркою мемів в соцмережах майже одразу. 

Цікаво, що живе Сирський у військових усього буквально тиждень. Вночі він полює, а вдень повертається до побратимів. Ті підгодовують тварину кормом. На запитання "А як же миші?" від користувачів мережі, власник котика відповідає - "Миші пізніше!"

Сир-ський дуже любить сир! За вдало виконане завдання по знищенню ворожих мишиних зграй - отримує винагороду в якості сирників, так би мовити, "за заслуги сирного ступеня". Військовий, що опікується тваринкою й дотепно коментує світлини котика, звітує про це в Х (колишньому Твіттері). 

Сирський заохочує публіку лайкати його світлини та роздає винагороди у вигляді своєї котячої няшності. 

Якщо вірити Майору, один тільки погляд Сирського діє на мишей магічно, вони навіть не показуються! 

Трійка мемасів про Сирського 

Пес Патрон вже сказав своє жартівливе слово про нового медійного конкурента.

Мінцифри також підтвердило, що Сирський - ще та "звізда"!

Воно й не дивно, адже це кіт наших Захисників. Він рятує їх від мишей та стресу, а вони нас - від ворога та стресу. 

Військовий ділиться мемами про котика на сторінці в Х.
Військовий ділиться мемами про котика на сторінці в Х.

Українські військові підгодовують тваринок на позиціях. А ті рятують їх від нашестя гризунів, котрі нищать сухпайки.

Сирський мотивує донатити на ЗеСеУ!
Сирський мотивує донатити на ЗСУ!

Котики стають для наших захисників справжніми побратимами, адже долають разом з ними цей непростий шлях - до української перемоги!

Сирський - це вам не жарти!
Сирський - це вам не жарти!

Що ж, Інформатор бажає котику Сирському наснаги в боротьбі з мишами, а нашим Захисникам - стійкості в боротьбі з окупантом. Перемога за нами!

А ви думали? :)
А ви думали? :)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.