Головна
Світ
08:34, 6 Червня
Информатор UA

Интро

Швеція поставить Україні снайперські гвинтівки та протитанкові гранатомети. Країна ухвалила нову програму підтримки України. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Army Recognition. Йдеться про гвинтівки AG 90 і боєприпаси до них, а також про 5 тисяч гранатометів AT4. Швеція також має намір внести 60 млн шведських крон (6,1 млн доларів) до створеного НАТО фонду підтримки Збройних сил України. Характеристика:  АТ4 – це 84-мм одноразовий гранатомет виробництва шведської компанії Saab Bofors Dynamics. Він має дальність стрілянини від 200 до 600 м-коду і може пробивати броню до 460 мм. Ним може управляти один військовий.  AG 90 – шведський варіант американської снайперської гвинтівки Barrett M82 калібру 12,7 мм. Максимальна дальність стрілянини близько 1,8 км. Нагадаємо, Німеччина передасть Україні зенітно-ракетні комплекси IRIS-T. Крім того, Словаччина передасть Україні вісім артилерійських установок Zuzana 2. Також Інформатор писав, що Ізраїль відправив в Україну 2000 касок та 500 жилетів.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел  

Швеція поставить Україні снайперські гвинтівки та протитанкові гранатомети

Читать на русском

З початку війни Швеція поставила Україні 10 тисяч протитанкових гранатометів АТ4

Читать на русском
Швеція поставить Україні снайперські гвинтівки та протитанкові гранатомети

З початку війни Швеція поставила Україні 10 тисяч протитанкових гранатометів АТ4

Швеція поставить Україні снайперські гвинтівки та протитанкові гранатомети. Країна ухвалила нову програму підтримки України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Army Recognition.

Йдеться про гвинтівки AG 90 і боєприпаси до них, а також про 5 тисяч гранатометів AT4. Швеція також має намір внести 60 млн шведських крон (6,1 млн доларів) до створеного НАТО фонду підтримки Збройних сил України.

Характеристика: 

АТ4 – це 84-мм одноразовий гранатомет виробництва шведської компанії Saab Bofors Dynamics. Він має дальність стрілянини від 200 до 600 м-коду і може пробивати броню до 460 мм. Ним може управляти один військовий. 

AG 90 – шведський варіант американської снайперської гвинтівки Barrett M82 калібру 12,7 мм. Максимальна дальність стрілянини близько 1,8 км.

Нагадаємо, Німеччина передасть Україні зенітно-ракетні комплекси IRIS-T. Крім того, Словаччина передасть Україні вісім артилерійських установок Zuzana 2.

Також Інформатор писав, що Ізраїль відправив в Україну 2000 касок та 500 жилетів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.