Шостий тур Прем'єр-ліги розпочався з результативної нічиєї «Чорноморця» і «Олександрії»

Стартовий поєдинок шостого ігрового тижня УПЛ пройшов на чорноморському узбережжі.

Перший тайм не порадував забитими м'ячами нечисленних глядачів на трибунах. У другому таймі гра пожвавішала і за вісім хвилин ігрового часу команди відзначилися тричі.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У п'ятницю, 27 серпня, в Одесі відбувся матч шостого туру УПЛ «Чорноморець» - «Олександрія». Команди грали в таких складах:

Чорноморець: Кучерук, Путря, Тлумак, Дубко, Кузик, Кравченко, Михайленко, Брагар, Бугай, Авагімян, Ісаєнко.

Запасні: Варакута, Ванат, Скорко, Смирний, Цітаішвілі, Діхтярук, Сухоручко, Паламарчук.

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Калюжний, Ковалець, Демченко, Кожушко, Спінеллі, Третьяков.

Запасні: Єрмаков, Мельник, Стецько, Дришлюк, Мустафаєв, Одарюк, Копина, Риболовля, Устименко.

На 8-й хвилині «Олександрія» провела першу небезпечну атаку. Ковалець з лінії штрафного справа пробив у дальній кут, а Кучерук в стрибку перевів м'яч на кутовий. Через три хвилини голкіпер «Чорноморця» забрав м'яч після удару Спінеллі головою метрів з десяти.

На 18-й хвилині Бабогло біля лівого кута штрафного лише ціною порушення і жовтої картки зупинив прорив Тлумака. Авагімян зі штрафного пробив в ближній кут, але перехитрити голкіпера «Олександрії» не зміг.

Команди вирішили застосувати таку зброю як дальні удари. Однак більшість пострілів пішло «в молоко», а з рештою впоралися голкіпери. Так, з нулями на табло, і завершився перший тайм.

На 53-й хвилині Бугай вийшов один на один, але разом з кинувся на перехоплення голкіпером перекинув і ворота. У наступній не менше гострої атаки над воротами «Олександрії» пробив вже Брагар. Гості могли покарати «Чорноморець» за марнотратство. Однак Ковалець з хорошої позиції пробив несильно і прямо по центру воріт, так що Кучерук без особливих зусиль забрав м'яч у руки.

На 63-й хвилині Цуріков ледь не став автором шедевра. Гравець «Олександрії» пробив п'ятою, і м'яч, полетівши по навісній траєкторії, потрапив в перекладину поруч з правою хрестовиною воріт «Чорноморця».

На 68-й хвилині «Чорноморець» відкрив рахунок. Авагімян проскочив між двома захисниками і пробив з лівого кута воротарського, а Білик не зміг відбити м'яч. Гості відігралися через чотири хвилини. Третьяков пробив метрів з двадцяти п'яти, і м'яч рикошетом від коліна Михайленко перелетів Кучерука і опинився в сітці. Ще через чотири хвилини «Чорноморець» знову вийшов вперед. Ванат відірвався від Дубров і точно пробив в лівий нижній кут.

На 84-й хвилині гості зрівняли рахунок. Устименко отримав передачу зліва, і з лінії штрафного обвідним ударом відправив м'яч у праву дев'ятку воріт «Чорноморця». Більше команди не забили, але без бажання вирвати перемогу їх звинуватити не можна.

• «Чорноморець» - «Олександрія» 2: 2 (Авагімян, 68, Ванат, 76 - Третьяков, 72, Устименко, 84).

турнирная таблица УПЛ 27,08

Решта матчів 6-го туру УПЛ відбудуться 28 і 29 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати жеребкування групового раунду Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги Конференцій,а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 27 серпня