“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Шон Пенн став на бік голлівудських сценаристів-страйкарів
Американський режисер, актор, сценарист і продюсер Шон Пенн виступив на захист страйкуючих сценаристів у Голлівуді. Артист виступив із публічною критикою голлівудських студій за неповагу до сценаристів. Свою думку Шон Пенн висловив на прем'єрі драми «Чорні мухи» на 76-му Міжнародному Каннському кінофестивалі.
На пресконференції, присвяченій прем'єрі драми «Чорні мухи», в якій Шон Пенн виконав головну роль, він розкритикував голлівудських мейджорів. Власник двох премій «Оскар» заявив, що вони ставляться неповажно до сценаристів, які зараз проводять масовий страйк. Пенн підтримав вимоги Гільдії сценаристів, заявивши, що схвалює цей вимушений захід. Оскароносний актор вважає, що побоювання сценаристів про те, що студії можуть частково замінити авторів, вдавшись до використання штучного інтелекту, цілком обґрунтовані.
«Зі штучним інтелектом, його можливостями та правами сценаристів ще потрібно розібратися», – заявив актор.
Слід зазначити, що згідно із заявами західних ЗМІ, голлівудські сценаристи не побоюються, що штучний інтелект забере у них роботу. Штучний інтелект поки що не вміє вигадувати кумедні жарти, не вміє створювати драматичну напругу та інше. Але річ у тому, що практика застосування штучного інтелекту вже запроваджується, а написані комп'ютерами сценарії віддають на доопрацювання «живим» сценаристам. Це викликає обґрунтоване обурення сторітелерів, мовляв, історію вигадували не ми, відповідно, ми не можемо нести за неї відповідальність. Нерідко легше придумати захоплюючий серіал разом із колегами, ніж вносити виправлення у твір, який написав штучний інтелект.
Тому про повну заміну авторів на штучний інтелект поки що не йдеться. Але практика його застосування показує, що ця сфера діяльності потребує контролю за розробкою та впровадженням.
Раніше Інформатор повідомляв, що означають погані оцінки, поставлені критичним журі фільмам Каннського кінофестивалю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.