Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Диктатор спробував "виправдати" удари по критичній інфраструктурі України
У п'ятницю, 2 грудня, канцлер Німеччини Олаф Шольц провів телефонну розмову з російським диктатором володимиром путіним. Вони обговорили війну в Україні. Бункерний дід черговий раз вирішив поскаржитися на нашу країну.
На сайті Кремля йдеться, що розмову ініціювала німецька сторона. путін знову висловив невдоволення через постачання західної зброї в Україну та "закликав Німеччину переглянути свої підходи у контексті українських подій". На його думку, це (постачання зброї, - ред.), а також всебічна політична та фінансова підтримка України призводить до того, що Київ відкидає ідею будь-яких переговорів. Насправді наша країна довгий час пропонувала росії домовитися про співіснування на рівних, чесних, гідних і справедливих умовах.
Також він спробував "виправдати" удари по критичній інфраструктурі України. За його словами, на такий крок росія пішла через "атаки Києва проти цивільної інфраструктури рф", натякаючи на вибухи, які відбулися на Кримському мосту. Зазначимо, що українська сторона заперечує причетність до вибухів.
"Російські Збройні мили довгий час утримувалися від точкових ракетних ударів по певних цілях на території України, але тепер такі заходи стали вимушеною і неминучою реакцією на провокаційні атаки Києва проти цивільної інфраструктури росії, включаючи Кримський міст і об'єкти енергетики", - йдеться у повідомленні Кремля.
Як пише видання "Handelsblatt", Шольц під час розмови з путіним закликав його вивести війська з території України. При цьому російський диктатор відхилив таку пропозицію. Вони також обговорили світову продовольчу ситуацію, яка стала особливо напруженою через російську загарбницьку війну. Сторони домовилися надалі підтримувати зв'язок.
Наприкінці листопада Шольц заявив, що у росії більше немає шансів перемогти Україну. Він вважає, що перемога росії у війні проти України наразі виглядає малоймовірною. Країна-агресорка не повинна досягти своїх цілей на полі бою. Шольц підтвердив свою обіцянку підтримувати Україну стільки, скільки потрібно. Німеччина робить це фінансово, гуманітарно та постачає зброю для ЗСУ. Він ще раз наголосив на важливості своєї зустрічі з главою держави та лідером партії Китаю Сі Цзіньпіном, на якій обидва застерегли від застосування ядерної зброї. Країни G20 також заявили, що ядерна зброя не повинна застосовуватись у цій війні.
Раніше ми писали, чому перемовини між Україною та росією не принесуть мир. Також розповідали, як і для чого іноземні ЗМІ підштовхують Зеленського до перемовин з рф.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.