Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
За його словами, під час роботи «було багато дрібних промахів»
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль назвав ключову помилку в роботі очолюваного ним уряду. Також він заявив, що під час його роботи «було багато дрібних промахів".
Про це Шмигаль розповів в інтерв'ю «Корреспонденту»,- передає Інформатор .
На питання, які три рішення можна було реалізувати інакше, Шмигаль відповів:
«Три рішення я зараз не виділю, але було багато дрібних промахів. Я цього не приховував, і не збираюся. Ключова помилка, якою нам дорікають - це слабка комунікація з суспільством», - зазначив він.
За словами глави уряду, під час прийняття рішень не завжди «був час», а «іноді помилялися».
«Зараз швидко прийняті рішення - це вимога поточного моменту. Коли необхідно терміново прийняти ту чи іншу постанову, не завжди є час на обговорення або суперечки. Треба діяти швидко, адже в кризових ситуаціях оперативність вирішує все. Іноді якісь соціальні групи обурюються: чому з ними не проконсультувалися? Іноді це просто було неможливо, іноді - помилялися», - додав він.
Нагадаємо, 4 березня 2020 року депутати Верховної ради призначили прем'єр-міністром Дениса Шмигаля. До цього він обіймав посаду міністра розвитку громад. Ще раніше працював топ-менеджером компанії «ДТЕК» олігарха Ріната Ахметова.
Згідно з листопадовим опитуванням групи «Рейтинг»,Шмигалю довіряють 18% українців, більше половини - не довіряють, а чверть взагалі не знають, хто він такий.