Школярам, які через війну виїхали за кордон, рекомендували чотири варіанти продовження навчання

Діти можуть навчатись у закладах або класах, які організовують за кордоном ініціативою громадських організацій українців

Навчання школярів за кордоном
МОН рекомендує чотири варіанти навчання для школярів, які через війну виїхали за кордон

Міністерство освіти та науки України озвучило варіанти навчання для школярів, що виїхали за кордон. Йдеться про чотири варіанти. Відповідно можна обрати зручний для себе. 

Про це у коментарі "Укрінформу" розповів міністр освіти та науки України Оксен Лісовий. За його словами, чотири варіанти навчання пропонують дітям, які вимушено знаходяться за кордоном.

"Міністерство освіти і науки рекомендує дітям – громадянам України, які вимушено знаходяться за кордоном, декілька варіантів здобуття освіти. По-перше, навчатись тільки в закладі освіти країни перебування учня за очною формою, по-друге, можна поєднувати навчання в школі за кордоном та в закладі загальної середньої освіти України, зокрема в Державному ліцеї "Міжнародна українська школа", за однією із форм навчання, передбачених законодавством (дистанційною, сімейною (домашньою), екстернатною)", - зазначив Лісовий.

Також можна навчатись у закладах або класах, які організовують за кордоном ініціативою громадських організацій українців за сприяння органів управління освіти цих країн та місцевої влади, і які надають освітні послуги у співпраці з державним ліцеєм "Міжнародна українська школа" відповідно до укладеного договору. Проте, якщо це не суперечить законодавству країни перебування школяра, можна навчатись тільки в закладі освіти України на дистанційній основі.

За кордоном перебуває понад 500 тисяч українських дітей

За даними Міністерства освіти та науки станом на лютий 2023 року, за кордоном України через повномасштабну російську агресію перебуває 507 058 дітей. Ця цифра не була нижче 470 тисяч за останній рік. В Україні 161 097 школярів є переселенцями, серед дошкільнят ВПО стали 25 897 дітей.

Раніше ми писали, які предмети залишаться у шкільній програмі. Також читайте, як абітурієнтам оскаржити результати тестування НМТ 2023.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube