“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Взимку на ППО України очікують нові випробування
Союзники України продовжують говорити про затяжну фазу війни росії проти України. За прогнозами чиновників Заходу, вона триватиме щонайменше п’ять років. Жодна зі сторін не піде на поступки. Війна перейшла у глухий кут.
Про терміни завершення російсько-української війни пише The Economist. У виданні називають цей період як "не найщасливіші часи".
За словами посадовців Заходу, війна в Україні за розмірами і масштабами - найбільша у Європі з 1945 року. Вони не бачать її завершення.
У виданні пишуть, що важко буде не лише на фронті. Взимку на ППО України очікують нові випробування. Росія накопичила запаси ракет і готова до обстрілів української критичної інфраструктури та енергосистем.
"Якщо наші виробничі лінії вже важко справляються з необхідністю озброювати Україну, то у разі реального затяжного конфлікту з таким противником, як Китай, вони будуть повністю перевантажені", - розповів Іскандер Рехман з Університету Джонса Хопкінса.
Існує також ризик зменшення американської військової допомоги на тлі війни у секторі Гази. Затяжний конфлікт може утворити нові гарячі точки у Тайвані та Корейському півострові. У США не готові до масового озброєння усіх союзників вільного світу.
Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов висловився про ймовірні сценарії завершення війни. Тепер він вважає, що усе може піти за т. зв. японським сценарієм. Стан війни може тривати у низькій фазі інтенсивності десятиліттями.
Але Буданов також навів випадки в історії, коли давні війни між державами юридично так і не завершені. У "простому прикладі" — рф і Японія, після 1945 року так і не підписали мирний договір через Північні острови (які росія називає Курильськими островами).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.