“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Взимку на ППО України очікують нові випробування
Союзники України продовжують говорити про затяжну фазу війни росії проти України. За прогнозами чиновників Заходу, вона триватиме щонайменше п’ять років. Жодна зі сторін не піде на поступки. Війна перейшла у глухий кут.
Про терміни завершення російсько-української війни пише The Economist. У виданні називають цей період як "не найщасливіші часи".
За словами посадовців Заходу, війна в Україні за розмірами і масштабами - найбільша у Європі з 1945 року. Вони не бачать її завершення.
У виданні пишуть, що важко буде не лише на фронті. Взимку на ППО України очікують нові випробування. Росія накопичила запаси ракет і готова до обстрілів української критичної інфраструктури та енергосистем.
"Якщо наші виробничі лінії вже важко справляються з необхідністю озброювати Україну, то у разі реального затяжного конфлікту з таким противником, як Китай, вони будуть повністю перевантажені", - розповів Іскандер Рехман з Університету Джонса Хопкінса.
Існує також ризик зменшення американської військової допомоги на тлі війни у секторі Гази. Затяжний конфлікт може утворити нові гарячі точки у Тайвані та Корейському півострові. У США не готові до масового озброєння усіх союзників вільного світу.
Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов висловився про ймовірні сценарії завершення війни. Тепер він вважає, що усе може піти за т. зв. японським сценарієм. Стан війни може тривати у низькій фазі інтенсивності десятиліттями.
Але Буданов також навів випадки в історії, коли давні війни між державами юридично так і не завершені. У "простому прикладі" — рф і Японія, після 1945 року так і не підписали мирний договір через Північні острови (які росія називає Курильськими островами).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.