“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Показник середньої зарплати закладений на рівні 13,6 тисяч гривень
14 вересня Кабінет міністрів затвердив проект закону «Про Державний бюджет України на 2021рік». Очікується, що зростання ВВП складе 4,6%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на портал уряду .
Витрати на безпеку та оборону - 267 млрд грн, на 21 млрд більше, ніж в плані на 2020 рік. З них 131 мільярд піде на зарплати військовим та правоохоронцям.
Витрати на освіту - 174 млрд грн. У порівнянні з планом на 2020 рік - це більше на 34 мільярди. З цих грошей 21,2 мільярда підуть на доплати вчителям.
Витрати на медицину - 156 млрд грн. 19,4 мільярда підуть на боротьбу з коронавірусом, 123 мільярди - на програму медичних гарантій. Крім того до бюджету закладено збільшення зарплат медиків на 30%. З коронавірусного фонду понад 2,5 мільярди планують витратити на закупівлю вакцин.
Видатки на соціальний захист населення - 324 млрд грн. З них 204 мільярди - на пенсійний фонд.
Програма«Велике будівництво»(розвиток дорожньої інфраструктури) - 150 млрд грн.
41,4 мільярда гривень заклали на підвищення мінімальної заробітної плати.Її планують підвищувати в три етапи протягом цього та наступного року. Детальніше тут.
На програми підтримки малого та середнього бізнесу планується виділити 12 млрд грн
Фінансова підтримка регіонів (ГФРР) - 9,4 мільярда грн (приблизно в 2 рази більше, ніж в бюджеті на 2020 рік).
Витрати на культуру - 7,5 мільярда грн.
Витрати на спорт - 7,4 мільярда грн.
На підтримку вугільної галузі - 4,5 мільярда грн.
На підтримку аграріїв - 4,2 мільярда грн.
Цифровизация галузей економіки - 2,9 млрд грн.
Крім того, планують виділити 3,3 мільярда гривень на закупівлю 100 пасажирських вагонів для залізниці.