“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Показник середньої зарплати закладений на рівні 13,6 тисяч гривень
14 вересня Кабінет міністрів затвердив проект закону «Про Державний бюджет України на 2021рік». Очікується, що зростання ВВП складе 4,6%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на портал уряду .
Витрати на безпеку та оборону - 267 млрд грн, на 21 млрд більше, ніж в плані на 2020 рік. З них 131 мільярд піде на зарплати військовим та правоохоронцям.
Витрати на освіту - 174 млрд грн. У порівнянні з планом на 2020 рік - це більше на 34 мільярди. З цих грошей 21,2 мільярда підуть на доплати вчителям.
Витрати на медицину - 156 млрд грн. 19,4 мільярда підуть на боротьбу з коронавірусом, 123 мільярди - на програму медичних гарантій. Крім того до бюджету закладено збільшення зарплат медиків на 30%. З коронавірусного фонду понад 2,5 мільярди планують витратити на закупівлю вакцин.
Видатки на соціальний захист населення - 324 млрд грн. З них 204 мільярди - на пенсійний фонд.
Програма«Велике будівництво»(розвиток дорожньої інфраструктури) - 150 млрд грн.
41,4 мільярда гривень заклали на підвищення мінімальної заробітної плати.Її планують підвищувати в три етапи протягом цього та наступного року. Детальніше тут.
На програми підтримки малого та середнього бізнесу планується виділити 12 млрд грн
Фінансова підтримка регіонів (ГФРР) - 9,4 мільярда грн (приблизно в 2 рази більше, ніж в бюджеті на 2020 рік).
Витрати на культуру - 7,5 мільярда грн.
Витрати на спорт - 7,4 мільярда грн.
На підтримку вугільної галузі - 4,5 мільярда грн.
На підтримку аграріїв - 4,2 мільярда грн.
Цифровизация галузей економіки - 2,9 млрд грн.
Крім того, планують виділити 3,3 мільярда гривень на закупівлю 100 пасажирських вагонів для залізниці.