Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
16% вважають, що Україна має бути нейтральною країною
Майже половина українців вважають вступ до НАТО найкращим варіантом гарантування безпеки для країни. Водночас 16% вважають, що Україна має бути нейтральною країною.
Як повідомляє Інформатор з посиланням на "Укрінформ", про це свідчать результати спільного опитування фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва і Центру Разумкова.
"Ми поставили таке питання: який варіант найкраще гарантує національну безпеку України після збройного конфлікту? Варіант з НАТО набрав найбільшу кількість голосів - майже 49% опитаних, близько 6% обрали стратегічно-оборонний союз із США. Близько 9% сказали, що це може бути стратегічний оборонний союз з сусідніми країнами, але без США. Ще 16% сказали, що Україна має розвивати власні Збройні сили, і обороноздатність за прикладом Ізраїлю та Швейцарії. Близько 14% сказали, що Україна має бути нейтральною країною, при цьому спираючись на міжнародні безпекові гарантії", - розповів виконавчий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Петро Бурковський.
Так, чверть українців вважають, що Україна зможе стати повноправним членом НАТО одразу після перемоги у війні. Стільки ж опитаних вважають, що Україні ще доведеться реалізувати всі необхідні для вступу реформи. Також 19% респондентів вірять, що Україну візьмуть до НАТО ще до закінчення війни. 16% українців взагалі не дуже вірять у те, що Україна коли-небудь увійде до НАТО.
Також результати показали, що рекордна частка українців підтримує вступ України до ЄС - 79%.
Опитування проведене з 13 по 21 грудня методом face-to-face у 22 областях та Києві за виключенням тимчасово окупованих територій. Вибірка - 2018 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
У нещодавньому опитуванні українці відповіли, яким бачать майбутнє України. Майже 90 % громадян вважають, що через 10 років наша країна буде квітучою країною у складі ЄС. При цьому серед них 63% повністю поділяють такий погляд, а скоріше погоджуються - 26%. Натомість лише 5% українців мають песимістичні очікування. На їхню думку, через 10 років Україна буде країною зі зруйнованою економікою і великим відтоком людей.
Раніше ми писали, наскільки впали доходи українців під час війни. Також українці відповіли, чи готові до тривалих блекаутів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.