Журнал "Time" вийшов з обкладинкою, на якій Маск вже сидить за столом президента США. Між тим все частіше кажуть, що Трамп доручить хазяїну Tesla зробити всю брудну роботу, а потім скаже йому остаточне прощавай. Що думаете ви?
голосів
Росія знову фабрикує фейки
Cуджанці розповіли Інформатору, як Кремль вигадав масові вбивства в Руському Порічному
Це ж було вже!
Чому, як і перед початком вторгнення, про кінець війни пишуть на Заході, а Київ все заперечує
Невже історія й справді циклічна чи українську владу нічого не навчило?
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
603.12
DOGECOIN (DOGE)
0.17
THETA (THETA)
0.81
LITECOIN (LTC)
84.19
BITCOIN (BTC)
83558.13
Теорія рукостискань
у Києві ТРЦ Gulliver об'єднав Валерія Залужного й Дмитра Мєдвєдєва
ПʼЯТІРКА НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ СВІТУ
за версією Bloomberg
1
Ілон Маск
$432 млрд
2
Джефф Безос
$239 млрд
3
Марк Цукерберг
$207 млрд
4
Ларрі Елісон
$192 млрд
5
Бернар Арно
$176 млрд
Як Мін'юст проґавив кібератаку
Про вразливість реєстрів знали ще восени 2020 року
Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення
Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?
голосів
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
1000 днів війни у цифрах та спогадах
Youtube Україна на часі
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
CHEEV — Як маяки
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
Зйомки кліпу відбулися на Київському морі, що символічно підкреслює тематику пісні. У відео також використані ексклюзивні кадри з великого сольного концерту CHEEVа, який 23 березня відбувся у Жовтневому палаці. Емоційна міць живого виступу переплітається з ліричною атмосферою треку.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Кулінарний рецепт від Інформатора
Вечеря за півгодини: швидкий рулет із шинкою та кунжутом
Іноді не хочеться витрачати на приготування їжі забагато часу. Тоді цей рецепт простого, дуже поживного й смачного перекусу, обіду чи вечері - саме для вас. Рецепт рулету із шинкою й овочами сподобається всім українцям.
Що робити, якщо примусово доставили у військкомат: поради адвокатів
Затримувати та примусово доставляти до військкомату не мають права. Такими повноваженнями військовий комісаріат не наділений.
Винятком може бути ситуація, коли ви не з'явилися на виклик за повісткою раніше. Тоді в центрі комплектування можуть попросити поліцію доставити порушника до військкомату.
Що робити, коли українців затримують та примусово доставляють до центрів комплектування розповів адвокат Ростислав Кравець, передає сайт Уніан.
У разі, якщо до вас прийшла поліція, і вам повідомляють, щоб ви є в якихось списках розшуку військкомату, то можете порадіти за себе та особливо не перейматися.
«Насправді ці списки ніяким чином не мають нічого спільного із законодавством і законодавчим регулюванням. Ви можете перебувати в будь-яких списках, тим більше - навіть перебування в цих списках фактично є вже порушенням ваших прав. Тому що ви, наприклад, не давали згоди на обробку своїх персональних даних чи передачу цієї інформації якимось третім особам», - стверджує адвокат.
Наявність «каральних» списків – це метод психологічного тиску, розрахований на тих, хто не знає свої права.
«Про це можете також повідомити представникам правоохоронних органів, які приходять до вас, щоб нібито доставити вас до військкомату, чи затримують вас десь на блокпосту, чи на вулиці, говорячи, що ви є у її списках і вам потрібно проїхати до ТЦК», - радить захисник.
За цих обставин можна спокійно відмовитися від «прогулянки» до військкомату й за законом вам за це нічого не буде.
«Ви можете попросити, щоб вони увімкнули нагрудні камери й повідомили підстави вашого затримання. Якщо вони вам повідомляють, що вас розшукує військкомат, ви можете сказати: «Добре, тут ви мене знайшли. Де розписатись, що мене розшукує військкомат, що я вас почув? А я далі пішов у своїх справах», - каже Ростислав Кравець.
З вулиці – до центру комплектування
Якщо вас примусово «скрутили» та пінками доставили до військкомату, то не втрачайте витримки. Не погрожуйте нікому та не лайтеся. Спокійно попросить увімкнути нагрудні камери, а по прибутті викличте адвоката.
«Якщо вас доставляють у військкомат, перше, що вам потрібно зробити - це вимагати слідчо-оперативну групу, дати право прибути вашому адвокату, вимагати безпосередньо дзвінок до ДБР стосовно порушення прав як поліцейськими, так і представниками військкомату, й незаконного утримання», - заявляє Кравець.
Отримати повістку можна на робочи чи вдома. Фото з соцмереж
У цій ситуації адвокат Роман Сімутін радить до прибуття захисника нічого не підписувати.
«Якщо запросять двох понятих, щоб прикрити свою халепу – типу, ви відмовляєтеся підписувати протокол – пишіть у протоколі: «Затримання незаконне, відмовляють у надання правової допомоги», - радить Роман Сімутін.
За його словами, затримання не може перевищувати 3 годин і відлік часу починається з моменту, коли до вас підійшли на вулиці, а не доставляння в територіальний центр комплектування.
«Тож вставайте та йдіть. Якщо не випускають і ви без адвоката – телефонуйте на 102», - наголошує захисник.
Примусово можуть забрати у разі, якщо ви проігнорували повістку. Тоді військкомат може подати спеціальне повідомлення до поліції. Отримавши його, правоохоронці можуть затримати та доставити людину до військкомату для складання постанови.
«Процедура така: чоловік отримав повістку і не з'явився по ній у встановлений час. Тоді представник територіального центру комплектування може винести постанову – документ про штраф у розмірі від 3400 гривень до 5100 гривень (правопорушення вчинене в умовах воєнного стану)», - казав провідний юрисконсульт компанії Nota Group Антон Маринич.
Як вважає Маринич, затримувати й доставляти у ТЦК для того, щоб людина проходила медичну комісію не мають права. Це закріплено у законодавстві.
Раніше Інформатор писав, що Мобілізованих за повістками теж можуть відправити на фронт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.