Головна
Україна
Політика
16:31, 22 Лютого
Информатор UA

Интро

Президент Туреччини Реджеп Ердоган поговорив телефоном із главою держави Володимиром Зеленським. Сторони обговорили ситуацію навколо України на тлі рішення Росії щодо визнання незалежності так званих "ДНР" та "ЛНР". Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост Зеленського. "Поговорив з Ердоганом. Висловив вдячність за підтримку позиції України щодо останніх провокативних рішень РФ", - наголосив глава держави. Також Зеленський подякував за підтримку ініціативи щодо проведення саміту держав постійних членів Ради Безпеки ООН за участю України, Туреччини та Німеччини. Як пише Anadolu, Ердоган уважно відстежує події на Донбасі та реалізацію останніх рішень, ухвалених Радою безпеки Росії. Турецький лідер підкреслив, що рішення президента Росії Володимира Путіна щодо визнання так званих республік є неприпустимим. Нагадаємо, голова Євроради Шарль Мішель заявив про солідарність ЄС з Україною. Крім того, прем'єр Польщі закликав до негайних санкцій проти Росії через визнання . Також Інформатор писав, що Байден підписав указ про санкції для людей, пов'язаних із та . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Що Ердоган сказав Зеленському з приводу визнання Росією незалежності "ЛНР" та "ДНР"

Читать на русском
Що Ердоган сказав Зеленському з приводу визнання Росією незалежності "ЛНР" та "ДНР"

Ердоган назвав неприйнятним рішення Росії про визнання так званих "ДНР" та "ЛНР"

Президент Туреччини Реджеп Ердоган поговорив телефоном із главою держави Володимиром Зеленським. Сторони обговорили ситуацію навколо України на тлі рішення Росії щодо визнання незалежності так званих "ДНР" та "ЛНР".

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост Зеленського.

"Поговорив з Ердоганом. Висловив вдячність за підтримку позиції України щодо останніх провокативних рішень РФ", - наголосив глава держави.

Також Зеленський подякував за підтримку ініціативи щодо проведення саміту держав – постійних членів Ради Безпеки ООН за участю України, Туреччини та Німеччини. Як пише Anadolu, Ердоган уважно відстежує події на Донбасі та реалізацію останніх рішень, ухвалених Радою безпеки Росії.

Турецький лідер підкреслив, що рішення президента Росії Володимира Путіна щодо визнання так званих республік є неприпустимим.

Нагадаємо, голова Євроради Шарль Мішель заявив про солідарність ЄС з Україною. Крім того, прем'єр Польщі закликав до негайних санкцій проти Росії через визнання «ЛДНР».

Також Інформатор писав, що Байден підписав указ про санкції для людей, пов'язаних із «ЛНР» та «ДНР».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.