“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Пані посол України в США висловила надію, що активні зустрічі представників української влади з американськими колегами дадуть свій результат
Законопроект про допомогу Україні, голосування за який в ніч проти четверга провалили в Сенаті США, може бути винесений на розгляд повторно. Посол України в США Оксана Маркарова зазначила, що новий розгляд може відбутися вже найближчим часом. Дипломат висловила надію, що у Сполучених Штатах встигнуть затвердити нове фінансування для підтримки України цього року.
Водночас Маркарова попереджала, що республіканці можуть не підтримати документ під час голосування 7 грудня. Все через те, що в ньому відсутнє питання посилення південного кордону США та змін у міграційній політиці. Про це дипломат написала у своєму Facebook.
"На всіх зустрічах сенатори запевняли нас у тому, що сьогоднішнє голосування - це не голоси проти України. Що внутрішньополітичні події які відбуваються в Конгресі США, не матимуть впливу на продовження підтримки нашої держави, яку продовжать завдяки двопартійний підтримці. Тому ми продовжуємо активну роботу з нашими колегами", - заявила Маркарова.
Пані посол висловила надію, що останні продуктивні зустрічі представників української влади з американцями спонукатимуть конгресменів підтримати законопроект, який містить допомогу для України до Різдва. Саме ця ініціатива передбачає оборонну, бюджетну, гуманітарну та енергетичну допомогу для України на 2024 рік, додала Маркарова.
Законопроєкт про надання пакета допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню, який був ініційований Джо Байденом, не пройшов процедурне голосування у Сенаті США. Документ не набрав потрібної кількості голосів тож його не було винесено під час засідання у четвер, 7 грудня. Хоча це було очікувано з огляду на попередні заяви республіканців.
З необхідних 60 голосів (в Сенаті США засідає 100 осіб), щоб потрапити на дебати, на свою підтримку документ набрав всього 49. У Конгресу ще є час ухвалити рішення до 15 грудня, коли він має піти на різдвяні канікули.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.