Головна
Україна
Політика
23:40, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Хорватія навчатиме українських військових на своїй території. Уряд країни ухвалив відповідне рішення.   Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков у Twitter, передає Інформатор.  "Уряд Хорватії ухвалив рішення про навчання українських військових у Хорватії. Сучасна, добре навчена армія з могутніми партнерами точно переможе зграю російських вбивць, мародерів і ґвалтівників", - розповів він. Резніков висловив вдячність за підтримку прем'єр-міністру Хорватії Андрею Пленковичу та міністру оборони Маріо Баножичу. The Government of Croatia has approved a decision to train #UAarmy in 🇭🇷. A modern, well-trained army with powerful partners will definitely defeat a pack of russian murderers, looters and rapists. Thank you to @AndrejPlenkovic #DefMin Mario Banožić for your support! — Oleksii Reznikov (@oleksiireznikov) November 24, 2022 Навчання українських військових у Франції  Франція організовує спеціальні військові навчання для України. На тренування відправлять до двох тисяч військовослужбовців. Навчання проводяться в рамках нової спільної навчальної місії Європейського союзу.  Усього планується провести три рівні навчання для наших захисників. Спочатку проведуть курс загальної підготовки. Далі будуть визначатися конкретні потреби України, наприклад, навчання з ухилом на логістику. Наприкінці тренування зосередяться на освоєнні озброєння, яке надається нашими іноземними партнерами.  Також ми публікували фото з тренувань українських військових у Великій Британії.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ще одна країна із сучасною армією навчатиме українських військових

Читать на русском

Українських військових також навчають, зокрема, у Франції

Читать на русском
Ще одна країна із сучасною армією навчатиме українських військових
ЗСУ

Українських військових також навчають, зокрема, у Франції

Хорватія навчатиме українських військових на своїй території. Уряд країни ухвалив відповідне рішення.  

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков у Twitter, передає Інформатор. 

"Уряд Хорватії ухвалив рішення про навчання українських військових у Хорватії. Сучасна, добре навчена армія з могутніми партнерами точно переможе зграю російських вбивць, мародерів і ґвалтівників", - розповів він.

Резніков висловив вдячність за підтримку прем'єр-міністру Хорватії Андрею Пленковичу та міністру оборони Маріо Баножичу.

Навчання українських військових у Франції 

Франція організовує спеціальні військові навчання для України. На тренування відправлять до двох тисяч військовослужбовців. Навчання проводяться в рамках нової спільної навчальної місії Європейського союзу. 

Усього планується провести три рівні навчання для наших захисників. Спочатку проведуть курс загальної підготовки. Далі будуть визначатися конкретні потреби України, наприклад, навчання з ухилом на логістику. Наприкінці тренування зосередяться на освоєнні озброєння, яке надається нашими іноземними партнерами. 

Також ми публікували фото з тренувань українських військових у Великій Британії. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.