Франція проведе військові навчання для українських воїнів

Читать на русском

Захисники України продовжують отримувати сучасний військовий досвід

Читать на русском
Франція проведе військові навчання для українських воїнів

Захисники України продовжують отримувати сучасний військовий досвід

Франція організовує спеціальні військові навчання для України. На тренування відправлять до двох тисяч військовослужбовців. Навчання проводяться в рамках нової спільної навчальної місії Євопейського союзу. 

Про це розповів міністр збройних сил Франції Себастьєн Лекорню для видання Le Parisien. Це вже не перші навчання для українців у Франції. Цього разу наших воїнів планують відправити на базові тренування у складі військових частин країни-союзника. 

«Вони будуть приписані до наших частин на кілька тижнів. у Франції вже проходили навчання артилеристи для систем Caesar», – зазначив Себастьєн Лекорню.

Усього планується провести три рівні навчання для наших захисників. Спочатку проведуть курс загальної підготовки. Далі будуть визначатися конкретні потреби України, наприклад, навчання з ухилом на логістику. Наприкінці тренування зосередяться на освоєнні озброєння, яке надається нашими іноземними партнерами. 

Міністр збройних сил Франції також додав, що він не згоден з тезою, що його країна постачає менше зброї, ніж інші союзники. Він просить більше звертати увагу саме на ефективність, а не на кількість. На його думку, за цим показником Франція може увійти до першої п’ятірки в топі тих, хто допомагає Україні.

Допомога Україні від Франції

Франція є одним з союзників України, які продовжують постачати нам озброєння для знищення окупантів. Зокрема, країна постачає нам гаубиці Caesar. Також країна надає нам гуманітарну допомогу. Країна й далі продовжуватиме допомагати нам в нашому протистоянні.

Серед іншого, міністр збройних сил Франції Себастьєн Лекорню підтвердив, що нам передадуть зенітні системи Crotale. Вони особливо ефективні в протистоянні безпілотникам та повітряним бомбардувальником. Передати системи мають протягом двох місяців. Також вивчається можливість передачі ракет класу «земля-земля» на прохання України. 

Нагадаємо про бавовну в Донецьку: що сталося з окупаційною адміністрацією в місті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.