Головна
Україна
17:46, 9 Жовтня
Информатор UA

Интро

9-го жовтня Центр стратегічних комунікацій виклав декілька фотографій з місця проведення тренувань українських військових у Великій Британії. Воїни ЗСУ проходять навчання у колег з Канади. Інструктори фіксують неабияку мотивацію наших воїнів.  Знімки оприлюднив Центр на своїй сторінці в Telegram. Звичайно, продемонструвати на фото всі зусилля, які вкладають українські воїни в цю підготовку – неможливо. Проте, вони щодня отримують новий досвід та прикладають чимало зусиль, аби після повернення показати ворогові, чого варті захисники України.  Навчання українських військових. Фото - Canadian Armed Forces «Солдати Збройних сил Канади «прокачують» індивідуальні та колективні військові навички українців, аби ті могли захищати свою країну від російської агресії», – зазначили в Центрі стратегічних комунікацій.  Навчання українських військових. Фото - Canadian Armed Forces Інструктори, які працюють з українцями, зазначають їхню неймовірну мотивацію до навчання. Вони прагнуть здобути нові знання та навички, та рішуче жадають перемоги. Це надихає навіть самих інструкторів, як і увесь світ. Навчання українських військових. Фото - Canadian Armed Forces Навчання українських військових. Фото - Canadian Armed Forces Навчання українських воїнів Українські воїни зараз проходять навчання як в самій Україні, так і в різних частинах світу. Наші партнери взяли на себе зобов’язання дати захисникам нашої країни нові знання та навички. Крім цього, також проводяться навчання з користування різними видами техніки, яку надають нам наші партнери.  Варто зазначити, що ЄС також взяла на себе зобов’язання навчати наших військових наступні два роки. Поки ворог кидає на смерть непідготовлених мобілізованих, захисники України вчаться професійно знищувати окупантів, які прийшли на нашу землю.  Раніше ми писали про те, скільки окупантів уже тактично відступили до пекла. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

З’явилися перші фото з тренувань українських військових у Великій Британії

Наші воїни тренуються з канадськими колегами

З’явилися перші фото з тренувань українських військових у Великій Британії

Наші воїни тренуються з канадськими колегами

9-го жовтня Центр стратегічних комунікацій виклав декілька фотографій з місця проведення тренувань українських військових у Великій Британії. Воїни ЗСУ проходять навчання у колег з Канади. Інструктори фіксують неабияку мотивацію наших воїнів. 

Знімки оприлюднив Центр на своїй сторінці в Telegram. Звичайно, продемонструвати на фото всі зусилля, які вкладають українські воїни в цю підготовку – неможливо. Проте, вони щодня отримують новий досвід та прикладають чимало зусиль, аби після повернення показати ворогові, чого варті захисники України. 

Навчання українських військових. Фото - Canadian Armed Forces


«Солдати Збройних сил Канади «прокачують» індивідуальні та колективні військові навички українців, аби ті могли захищати свою країну від російської агресії», – зазначили в Центрі стратегічних комунікацій. 

Навчання українських військових. Фото - Canadian Armed Forces


І
нструктори, які працюють з українцями, зазначають їхню неймовірну мотивацію до навчання. Вони прагнуть здобути нові знання та навички, та рішуче жадають перемоги. Це надихає навіть самих інструкторів, як і увесь світ.

Навчання українських військових. Фото - Canadian Armed Forces
Навчання українських військових. Фото - Canadian Armed Forces


Навчання українських воїнів

Українські воїни зараз проходять навчання як в самій Україні, так і в різних частинах світу. Наші партнери взяли на себе зобов’язання дати захисникам нашої країни нові знання та навички. Крім цього, також проводяться навчання з користування різними видами техніки, яку надають нам наші партнери. 

Варто зазначити, що ЄС також взяла на себе зобов’язання навчати наших військових наступні два роки. Поки ворог кидає на смерть непідготовлених мобілізованих, захисники України вчаться професійно знищувати окупантів, які прийшли на нашу землю. 

Раніше ми писали про те, скільки окупантів уже тактично відступили до пекла.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.