Шалене Ель Класіко: Беллінгем вирвав перемогу для Реалу

Каталонці втратили нічию за кілька секунд до фінального свистка

Барcелона - Реал 1:2
Мадрид бився до останньої миті і вирвав перемогу Фото: Gettyimages.com

В Іспанії 28 жовтня пройшов найпопулярніший матч клубного футболу в світі. В 11 турі Ла Ліги Барселона приймала на своєму полі Реал. Чергове Ель Класіко вийшло надзвичайно яскравим, драматичним та завершилося на користь Мадриду з рахунком 1:2.

Тотальний контроль Барси

В першому таймі Барса мала беззаперечну перевагу над "галактікос" та повністю контролювала гру. Гол на 6-й хвилині забив Ґюндоґан, який першим встиг до м’яча після рикошету та прошив голкіпера мадридців Кепу. Цей гол став першим для 33-річного вінгера у складі Барси.

Нервове напруження найкраще дало себе знати на 29-й хвилині. Вінісіус Жуніор почав так гаряче протестувати проти рішення рефері, який нібито не зафіксував фол з боку гравця каталонців, що його заспокоював навіть тренер Барселони. Хаві з посмішкою злегка поплескав гравця Реала по обличчю.

Шалене Ель Класіко: Беллінгем вирвав перемогу для Реалу 1

Як втратити все у суперматчі

В другому таймі Барса спочатку взяла м’яч під контроль, але Реал поступово перебрав ініціативу на себе та прибрав гру від своїх воріт.

На 68-й хвилині свое перше слово сказав Джуд Беллінгем. Півзахисник Реалу завдав шаленого удару метрів з 30-и і м’яч на неймовірній швидкості прошив Тер Штегена. Рахунок став 1:1.

А в доданий час, на 90+2 хвилині, Беллінгем закрив цей матч відгукнувшись в центрі карного майданчику на передачу Карвахаля з правого флангу. 1:2 і фанати Барси немов оніміли, шоковані таким фіналом Ель Класіко.