«Шахтар» з перемоги розпочав виступи в Лізі чемпіонів - в Мадриді переможений «Реал»

Забивши три м'ячі в першому таймі, донецький клуб зумів утримати переможний результат.

Про події матчу в Мадриді повідомляє Інформатор .

У середу, 21 жовтня, «Шахтар» в матчі першого туру розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21 зустрічався з «Реалом». «Шахтар» проводив матч без цілого ряду гравців основи і найближчого резерву, у «Реала» був відсутній капітан команди Серхоі Рамос.

На 14-й хвилині Марлос вийшов один на один з Куртуа, але пробив прямо у голкіпера «Реалу». Гості порушили правила проти гравця «Реалу» на лівому фланзі, однак подача зі штрафного вийшла дуже неточною. Шахтар більше контролював м'яч, і на 29-й хвилині «гірникам» вдалося провести гольову атаку. Корнієнко увірвався до штрафного і віддав пас на Тете, який точно пробив в дальній кут воріт Куртуа.

Мадридці могли відразу ж відігратися, але Йович несильним ударом замикав навіс Марсело з лівого флангу, і Трубін впевнено забрав м'яч. А на 33-й хвилині рахунок став 2: 0 на користь українського клубу. Куртуа відбив перед собою удар Тете, а Варан в спробі вибити м'яч зрізав його у власні ворота. У «Реала» нічого не клеїлося в атаці, а «Шахтар» забив втретє. Тете п'ятою відпасував на Соломона і той з центральної зони, перебуваючи в оточенні трьох захисників, точно пробив в лівий нижній кут воріт «Реала». 0: 3 після першого тайму більш ніж несподіваний результат.

З перших хвилин другого тайму «Реал» пішов в атаку великими силами. На 53-й хвилині Лука Модріч дальнім ударом метрів з 25-ти відправив м'яч у правий верхній кут воріт «Шахтаря». На 59-й хвилині Марлос грубо помилився, втративши м'яч на підступах до штрафного, і Вінісіус, який вийшов на заміну декількома секундами раніше, забив другий гол у ворота Трубіна.

На 64-й хвилині Тете не зумів переграти Куртуа, не реалізувавши вихід один на один. Гра йшла на зустрічних курсах, команди відповідали атакою на атаку, але до загрози воротам суперника справа доходила рідко. Чим ближче був кінець матчу, тим більшими силами намагався атакувати «Реал». На другій компенсованій хвилині розіграш кутового завершився голом у ворота «Шахтаря». Арбітр матчу, скориставшись допомогою VAR, взяття воріт відмінив, зафіксувавши офсайд у гравця «Реала». «Шахтар» розпочав сезон в Лізі чемпіонів з виїзної перемоги над мадридським «Реалом»

У ще одному поєдинку дня, що почався одночасно з матчем в Мадриді, «Зальцбург» на своєму полі не зміг переграти московський «Локомотив».

• Реал - Шахтар 2: 3 (Модріч, 53, Жуніор Вінісіус, 59 - Тітці, 29, Варан, 33 (автогол), Соломон, 42);
  • Зальцбург - Локомотив М 2: 2 (Собослаі, 45, Юнузовіч, 50 - Едер, 19, Лисакович, 75).

22 жовтня відбудуться поєдинки першого туру групового етапу Ліги Європи. Свій матч проведе і представник України в цьому турнірі луганська «Зоря». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матч «Динамо» - «Ювентус» і поєдинках Ліги чемпіонів, зіграних 20 жовтня.Про вирішальні матчі фінальної серії чемпіонату України з хокею можна прочитати тут.