«Шахтар» вдруге переміг «Генк»

«Шахтар» вийшов у раунд плей-офф Ліги чемпіонів.

Маючи перевагу в один м'яч після гостьового поєдинку, «Шахтар» не став відсиджуватися в обороні. Голи Траоре і Маркоса Антоніо принесли українському клубу перемогу і в матчі-відповіді з «Генком».

Про результати матчів-відповідей третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У вівторок, 10 серпня, у матчі-відповіді третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів «Шахтар» приймав «Генк». Перший матч команд проходив у Бельгії і завершився вольовою перемогою «Шахтаря». На поле НСК «Олімпійський» команди вийшли в таких складах:

Шахтар: Трубін, Додо, Марлон, Вітао, Матвієнко, Майкон, Маркос Антоніо, Тете, Алан Патрік, Педріньо Траоре.

Запасні: Пятов, Кривцов, Степаненко, Дентіньо, Марлос, Мудрик, Судаков, Конопля, Ісмаілі, Корнієнко, Сікан. Коноплянка.

Генк: Вандервоордт, Муньос, Куеста, Лукумі, Артеага, Торстведт, Хейн, Грошовскі, Бонгонда, Онуачу, Іто.

Запасні: Шамбаре, Лейсен, Маккензі, Садик, Дессерс, Ндайішіміе, Тома, Гесенс, Ейтінг, Ойн, Пейнтсіл, Немет.

На 4-й хвилині Трубін розпочав контратаку. Педріньо справа увірвався у штрафний майданчик «Генка» і пробив в ближній кут, а Вандервоордт удар парирував. «Шахтар» подав кілька кутових поспіль і навіть забив, але перед цим Траоре підіграв собі рукою.

На 14-й хвилині Тете пробив, скориставшись кидком від Педріньо, але Бонгонда коліном блокував удар. Незабаром той що грав сьогодні з капітанською пов'язкою Алан Патрік завдав удару поруч з правою штангою воріт «Генка».

На 26-й хвилині Артеага практично від лівого кутового прапорця подав на лінію воротарського, і набігши Хейнен головою пробив над поперечиною. А через хвилину «Шахтар» відкрив рахунок. Тете від лицьової лінії віддав назад в центр і Траоре забив м'яч у сітку.

На 32-й хвилині Трубін парирував щільний удар Хейнена з-за меж штрафного. Педріньо у зіткненні з суперником отримав пошкодження. Замість бразильця на 37-й хвилині вийшов Судаков і вже на 5-й хвилині свого перебування на полі отримав жовту картку.

На 54-й хвилині Вітао втратив з поля зору Бонгонду, і гравець «Генка» в спробі замкнути простріл з правого флангу наніс удар вище воріт. Незабаром Тете на правому фланзі пройшов двох суперників і пробив поруч з ближньою штангою.

На 64-й хвилині Онуачу після подачі кутового з правого флангу відірвався від опікунів і головою пробив у поперечину. А на 76-й «Шахтар» збільшив перевагу в рахунку. Після ударів Коноплянки і Траоре м'яч метався по штрафній «Генка» поки Маркос Антоніо не відправив ігровий снаряд у сітку.

На 90-й хвилині хвилинна розслабленість в обороні призвела до голу у ворота «Шахтаря». Дессерс прийняв м'яч у штрафному після прострілу Ндайішіміе з лівого флангу і з розвороту відправив м'яч в сітку.

• Шахтар (Україна) - Генк (Бельгія) 2: 1 (Траоре, 27, Маркос Антоніо, 76 - Дессерс, 90), перший матч 2: 1.

Матчі четвертого відбіркового раунду Ліги чемпіонів (раунду плей-офф) відбудуться 17/18 і 24/25 серпня. А 12 серпня відбудуться матчі-відповіді третього відбіркового раунду Ліги Європи і Ліги конференцій. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про поразку «Колосу» і виліт команди з Ліги конференцій, а також про  результати матчів третього туру УПЛ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут