«Шахтар» в меншості втратив очки, «Десна» крупно програла «Вересу», Рух переміг у Львівському дербі

Прем'єр-ліга бере паузу, пов'язану з матчами відбору на чемпіонат світу у Катарі.

«Верес» за перші 45 хвилин гри чотири рази розписався у воротах «Десни». «Шахтар» залишився в меншості на 15-й хвилині і не зумів здобути перемогу.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 29 серпня, відбулися чотири матчі шостого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму дня «Десна» та «Верес». Команди грали в таких складах:

Десна: Литовка, Сафронов, Цимбалюк, Селін, Болбат, Домбровський, Калитвинцев, Тотовицький, Завійський, Картушов, Будковський.

Запасні: Мисак, Жук, Масалов, Біловар, Арвеладзе, Волошин, Безбородько, Дегтярьов, Шевцов.

Верес: Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов, Кльоц, Кучеров, Е. Пасіч, Панасенко, Г. Пасіч, Сергійчук.

Запасні: Кичак, Махнєв, Гук, Полюлях, Тимофієнко, Гечев.

Матч розпочався досить несподівано - з голу «Вересу» на 4-й хвилині. Солдат прострілив з правого флангу, Сергійчук проскочив повз м'яч, а підключився до атаки Немчанінов розстріляв лівий кут воріт «Десни».

На 25-й хвилині номінальний аутсайдер забив вдруге. «Верес» розіграв кутовий на лівому фланзі. Пішла подача в штрафну, Немчанінов головою скинув в центр, а Сергійчук п'ятою відправив м'яч у сітку. Ігровий снаряд при цьому пройшов між ніг воротаря, що додало краси голу.

На 35-й хвилині справи у чернігівського клубу стали зовсім кепські. Сергійчук проскочив повз суперника і віддав на Пасіч. Геннадій на замаху прибрав захисника і точним ударом зробив рахунок 0: 3.

На 45-й хвилині Селін в своїй штрафній збив Сергійчука. Кльоц реалізував пенальті, не дивлячись на те, що Литовка вгадав напрямок удару і майже відбив м'яч.

Після перерви на поле в складі «Десни» вийшов Арвеладзе і на 50-й хвилині міг відіграти один м'яч, але пробив трохи неточно. «Верес» відповів не менш небезпечним ударом Євгена Пасіч над поперечиною.

На 65-й хвилині Сергійчук з лінії воротарського пробив над воротами «Десни». А ще за дві хвилини Будковський з відскоку запустив м'яч поруч з лівою дев'яткою воріт команди гостей.

Забити бодай м'яч престижу «Десна» так і не змогла. Команда програла другий матч поспіль з розгромним рахунком 0: 4.

«Минай» в Ужгороді приймав «Шахтар». Склади команд:

Минай: Кучер, Гончар, Векляк, Горін, Синегуб, Петрусенко, Месхі, Ахмедзаде, Ліховідько, Білоног, Селезньов.

Запасні: Пеньков, Коваленко, Кулієв, Вишневський, Байдаєв, Книш, Матіч, Хахльов, Семенко.

Шахтар: Пятов, Додо, Кривцов, Марлон, Ісмаїлі, Степаненко, Маркос Антоніо, Тете, Марлос, Соломон, Траоре.

Запасні: Шевченко, Віта, Майкон, Мудрик, Алан Патрік, Судаков, Конопля, Корнієнко, Сікан.

Звично для себе в матчах чемпіонату України, «Шахтар» з перших хвилин заволодів м'ячем і переніс гру на половину поля суперника. На 15-й хвилині Марлон перервав атаку «Минаю» ціною жовтої картки. Оскільки кількома хвилинами раніше Марлон вже отримав попередження за відмашку, «Шахтар» залишився в меншості.

Але і втративши одного гравця гості продовжували атакувати. На 19-й хвилині Соломон зі стандарту з лінії півкола штрафного завдав удару в правий кут, а Кучер в стрибку перевів м'яч на кутовий. Через хвилину Траоре пробив поруч зі штангою.

На 33-й хвилині Векляк у своїй штрафній збив Траоре. Сам постраждалий реалізував пенальті, розвівши воротаря і м'яч по різних кутах. На одинадцятиметровий претендували і господарі поля. Ахмедзаде впав у штрафному «Шахтаря», але ні арбітр матчу, ні працював на матчі VAR гравцеві «Миная» не повірили.

На останній хвилині першого тайму Соломон перед штрафним відібрав м'яч у Гончара і пробив в ліву штангу.

Після перерви гра проходила в основному в центрі поля. Було багато силової боротьби, але зовсім мало моментів. Невеликою перевагою володів «Шахтар», а й «Минай» не пропускав можливості провести атаку.

І на 76-й хвилині господарі зрівняли рахунок. Після подачі справа в штрафну, Вишневський продовжив спиною, а Ахмедзаде з лінії воротарського головою вколотив м'яч у сітку.

В кінці п'ятої компенсованої хвилини Кулієв зірвав контратаку «Шахтаря» і отримав другу жовту картку, Додо, проти якого Кулієв порушив правила, кинувся з'ясовувати стосунки, схопив свого кривдника за шию, і теж побачив перед собою червоне прямокутник.

«Шахтар» втратив очки і тепер відстає від лідера Прем'єр-ліги київського «Динамо» на три бали.

У Запоріжжі свій поєдинок провели «Зоря» і «Ворскла». На поле стадіону «Славутич-Арена» команди вийшли в таких складах:

Зоря: Мацапура, Фаворов, Вернидуб, Імереков, Жуніньо, Назарин, Громов, Кочергін, Булеца, Гладкий, Кабан.

Запасні: Жилкін, Руфат, Хомченовський, Цвек, Крістіан, Луньов, Фрімпонг, Аллахьяр, Шахаб.

Ворскла: Різник, Чеснаков, Тамм, Бондаренко, Пердута, Тілль, Челядин, Якубу, Скляр, Кані, Степанюк.

Запасні: Ткаченко, Пешич, Яворський, Пуцлін, Нестеренко, Есеола, Кушніренко, Вакула.

На 4-й хвилині Громов відгукнувся на подачу Фаворова з правого флангу і з кількох метрів пробив прямо у воротаря «Ворскли». Надалі на полі точилася щільна силова боротьба, і арбітр матчу, щоб не дати розгорітися пристрастям, жовтими картками охолодив спершу запал Назарин, а через дві хвилини і Пердута.

На 32-й хвилині Кабан ударом з дальньої дистанції трохи не влучив у площину воріт. Через 6 хвилин, після подачі Фаворова справа, Гладкий головою пробив над поперечиною.

На першій хвилині другого тайму Тамм прийшов на подачу кутового біля воріт «Зорі» і головою пробив поруч зі штангою. Господарі відповіли затяжною атакою і ударом Кабаєва над поперечиною.

На 71-й хвилині Різник відбив удар Шахаба з гострого кута, а через дві хвилини свої ворота врятував уже Мацапура, парирував постріл Есеола. Роботи у воротарів явно додалося. Мацапура перевів у поперечину удар Тилля, а потім завадив Челядин відкрити рахунок в матчі. Різник ж відбив м'яч, спрямований Кабаєва в правий кут.

На 83-й хвилині зіграла заміна, проведена тренером «Зорі» Віктором Скрипником. Ні воротар, ні захисники «Ворскли» не змогли перервати простріл Аллахьяра, і Фрімпонг забивав уже в порожні ворота.

«Ворскла» намагалася врятувати матч, але швидше за могла пропустити сама в одній з контратак «Зорі». Господарі ж проявили благодушність і задовольнялися мінімальною перемогою.

У львівському дербі зійшлися «Рух» і ПФК «Львів». Команди грали в таких складах:

Рух: Паньків, Карасюк, Федорчук, Притула, Климчук, Білий, Гагун, Борячук, Кузик, Мисик, Мартинюк.

Запасні: Бандура, Таллес, Бойчук, Роман, Кондраков, Карабін, Сич, Кухарук, Лях.

ПФК Львів: Ільющенков, Романчук, Махмутович, Якимець, Політило, Брикнер, Бусько, Ернест, Чірьяк, Нич, Грисьо.

Запасні: Костик, Крушинський, Семенів, Ренан, Довгий, Ременяк, Шина, Зозуля, Альваро.

На 8-й хвилині Ернест, уникнувши офсайду, зліва увірвався в штрафну «Руху» і з гострого кута пробив вище воріт. У схожій ситуації опинився на 13-й хвилині Нич, але його удар прийшовся у воротаря «Руху» Паньківа.

Борячук і Махмутович трохи поштовхалися в центрі поля, за що і отримали від арбітра матчу з жовтою карткою. В кінці першого тайму Кузик увірвався в штрафну, але не зміг переграти вчасно вийшов з воріт Ільющенкова.

Після перерви картина гри практично не змінилася. Команди вели жорстку боротьбу, в якій забували про існування воріт суперника. За 60 хвилин ігрового часу «Рух» і «Львів» на двох завдали всього лише п'ять ударів по воротах, а голкіпери вступали в гру тільки в кінці першого тайму.

Як часто буває в таких матчах, вирішальну роль можуть зіграти стандартні положення і помилки в обороні. Так сталося і у львівському поєдинку. На 66-й хвилині після подачі Притулою кутового з правого флангу Ренан зрізав м'яч в свої ворота.

На 75-й хвилині Паньків відбив удар Ернеста, а зіграв на добиванні Семенів потрапив в штангу. «Львів» до кінця матчу створив пару моментів, але назвати їх гольовими навряд чи можна. «Рух» втримав переможний рахунок, ставши на даний момент кращою командою Львова.

Радість гравців «Руху» трохи затьмарило видалення на 5-й компенсованій хвилині. Карабін в центрі поля грубо порушив правила проти Крушинского, і, отримавши червону картку, покинув поле раніше партнерів по команді.

• «Десна» - «Верес» 0: 4 (Немчанінов, 4, Сергійчук, 25, Г. Пасіч, 35, Кльоц, 45 + 1 (з пен.));
  • «Минай» - «Шахтар» 1: 1 (Ахмедзаде, 76 - Траоре, 34 (з пен.));
  • «Зоря» - «Ворскла» 1: 0 (Фрімпонг, 83);
  • «Рух» - ПФК «Львів» 1: 0 (Ренан, 66 (автогол)).

турнирная таблица 29,08

Прем'єр-ліга бере паузу, пов'язану з матчами збірних. Базовий день сьомого туру УПЛ - 11 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах шостого туру УПЛ, а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 29 серпня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут