"Шахтар" у ранзі чемпіона поступився "Ворсклі"

Полтавський здобув путівку у єврокубки

"Ворскла" - "Шахтар"
"Ворскла" - "Шахтар" (Фото: УПЛ)

В Українській Прем’єр-лізі відбулись матчі заключного туру. Полтавська «Ворскла» приймала новоспеченого чемпіона України «Шахтар». «Ворскла» закінчила сезон п’ятьма перемогами поспіль.

У неділю, 4 червня, у Полтаві пройшов поєдинок 30-го туру УПЛ. На стадіоні ім. О. Бутовського зіграли «Ворскла» та «Шахтар».

Ворскла: Ісенко, Бацула, Кравець, Чеснаков, Пердута, Челядін, Павлюк, Сефері, Скляр, Кане, Степанюк.
Запасні: Домолега, Рамірес, Крупський, Нестеренко, Феліпе, Юрченко, Кулаковський, Черниш.

Шахтар: Пятов, Топалов, Фарина, Бондар, Гочолеішвілі, Джурасек, Криськів, Тотовицький, Бондаренко, Очеретько, Келсі.
Запасні: Шевченко, Пузанков, Сікан, Михайліченко, Козік, Борячук, Глущенко, Тоіров.

Перебіг поєдинку

Через повітряну тривогу матч розпочався із запізненням у 20 хвилин. На старті зустрічі невеликою перевагою володіли господарі поля. На 8-й хвилині  Степанюк після подачі з правого кута поля головою пробив над поперечиною. «Шахтар» відповів ударом Бондаренка вище воріт. Удар Джурасека на 19-й хвилині пройшов зовсім близько від лівої штанги. Через хвилину Сефері головою пробив трохи вище поперечини. На 33-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Шахтаря» за гру Фарини рукою. Сефері пробив у лівий кут, а Пятов стрибнув у правий.

На 50-й хвилині «Ворскла» зміцнила свою перевагу в рахунку. Павлюк перехитрив Пятова і замість прострілу у центр штрафного майданчика з гострого кута пробив у ворота. У Келсі був момент на 67-й хвилині, але удар не вийшов і Ісенко без проблем забрав м’яч. а 73-й хвилині «Ворскла» залишилась у меншості. Пердута рукою перервав передачу суперника та, зірвав атаку та отримав жовту картку. На 80-й хвилині «Шахтар» скоротив відставання. Бондаренко рикошетом від правої штанги відправив м’яч у сітку. «Гірники» створили ще декілька моментів і могли зрівняти рахунок, але «Ворскла» вистояла.

• «Ворскла» — «Шахтар» 2:1 (Сефері, 37 (з пенальті), Павлюк, 50 – Бондаренко, 80).

«Шахтар» став чемпіоном УПЛ сезону 2022/23. «Ворскла » посіла п’яту позицію.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу «Манчестер Сіті» у фіналі Кубка Англії. Також ми повідомляли про перебіг матчів 30-го туру УПЛ СК «Дніпро-1» - «Кривбас» та «Металіст 1925» - «Динамо».