«Шахтар» та ПФК «Львів» матчем у Києві відкрили 17-й тур Української Прем'єр-ліги

Поєдинки сімнадцятого туру УПЛ відбуваються 3-6 грудня.

«Львів» забив першим, але потім пропустив із пенальті наприкінці першого тайму. Після перерви «Шахтар» просто знищив суперника, забивши 5 м'ячів.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор із посиланням на УПЛ.

У п'ятницю, 3 грудня, відбувся стартовий матч сімнадцятого туру УПЛ. У Києві «Шахтар» приймав ПФК «Львів». Команди грали у таких складах:

Шахтар: Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко, Степаненко, Маркос Антоніо, Тете, Судаков, Мудрик, Педріньйо.

Запасні: Пятов, Кривцов, Марлос, Бондаренко, Соломон, Конопля, Сікан, Коноплянка, Бондар.

ПФК Львів: Ільющенков, Романчук, Лека, Махмутовіч, Бусько, Довгий, Політило, Якімець, Ременяк, Шина, Ернест.

Запасні: Костик, Крушинський, Семенів, Зозуля, Грисьо, Чір'як, Нич, Михайлів, Давидов.

Перші 10 хвилин команди придивлялися одна до одної. Потім біля воріт «Львова» стали виникати моменти. На 13-й хвилині Тете пробив у Ільющенкова, який вийшов на перехоплення. За хвилину голкіпер «Львова» відбив на кутовий удар Тете з середньої дистанції. А забив «Львів». На 17-й хвилині Ернест обвідним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м'яч у ворота рикошетом від лівої штанги. На 29-й хвилині Трубін парирував далекий удар Ременяка. Після подачі кутового голкіпер «Шахтаря» невдало зіграв на виході, і Маркос Антоніо вибив у поле м'яч, що летить у ворота. У «Шахтаря» основна небезпека, як і раніше, виходила від Тете. На 36-й хвилині м'яч після удару бразильця пройшов зовсім поруч із лівою дев'яткою воріт команди гостей. На 44-й хвилині Романчук у своєму штрафному майданчику не за правилами зупинив прохід Мудрика. Тете з одинадцятиметрової позначки пробив під перекладину, не залишивши шансів Ільющенкову.

«Шахтар» вийшов уперед на 55-й хвилині. Корнієнко пройшов лівим флангом і навісив, а Педріньйо з воротарською головою вбив м'яч у сітку. Після подачі кутового на 63-й хвилині Тете залишився зовсім один у воротарській і бив буквально з двох метрів, але знову потрапив до Ільющенкова. Третій м'яч «гірники» забили на 77-й хвилині. Мудрик, уникнувши офсайду, від правого краю воротарського віддав передачу в центр, а Бондаренко розстріляв ворота. На 81-й хвилині арбітр призначив ще один одинадцятиметровий у ворота «Львова». Махмутовіч отримав червону картку, а Марлос ударом у правий кут зробив рахунок 4:1. На цьому «Шахтар» не зупинився. На 87-й хвилині Степаненко ударом з лінії півкола штрафного майданчика відправив у ворота «Львова» п'ятий м'яч. Через три хвилини Конопля головою замкнув подачу Мудрика з лівого флангу.

• «Шахтар» - «Львів» 6:1 (Тете, 45 (з пен.), Педріньйо, 55, Бондаренко, 77, Марлос, 84, Степаненко, 87, Конопля, 90  - Ернест, 17).
Турнирная таблица УПЛ
Турнірна таблиця УПЛ

Інші матчі 17-го туру УПЛ пройдуть 4, 5 та 6 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про вручення Ліонелю Мессі «Золотого м'яча», про хід матчу 1/4 фіналу Кубка України ЛНЗ – СК «Дніпро-1», а також результати поєдинків баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.