«Олександрія» у центральному матчі туру відібрала очки у СК «Дніпро-1»

СК «Дніпро-1» вперше у своїй історії не програв «Олександрії» на її полі

«Олександрія» - СК «Дніпро-1» (Фото: scdnipro1)

В УПЛ продовжуються матчі шістнадцятого туру. Лідер чемпіонату СК «Дніпро-1» завітав у гості до «Олександрії». Гості двічі вели в рахунку, але перевагу не втримали.

У суботу, 4 березня, в УПЛ пройшов поєдинок 16-го туру  «Олександрія» - СК «Дніпро-1». «Олександрія» посідала п’яте місце, СК «Дніпро-1» очолював турнірну таблицю.

Олександрія: Шевченко, Копина, Бондаренко, Бабогло, Мірошніченко, Мустафаєв, Михайленко, Рибалка, Калітвінцев, Кобзар, Третьяков.
Запасні: Горох, Ковалець, Кулаков, Сігеєв, Волошин, Кожушко, Логінов, Шулянський, Скорко, О. Мартинюк, Цуріков, Єрмаков.

СК Дніпро-1: Макс Валеф, Хайнер, Сваток, Сарапій, Амаш, Рубчинський, Бабенко, Гуцуляк, Піхальонок, Бланко, Довбик.
Запасні: Рибак, Кінарейкін, Каплієнко, Є. Пасіч, Федорів, Танчик, Назаренко, Підлепенець, Танковський, Когут, Кононов.

Перебіг поєдинку

СК «Дніпро-1» міг відкривати рахунок вже на першій хвилині. Сарапій бив у вільний кут, але  Копина головою вибив м’яч. У наступній атаці Амаш дуже неточним ударом звів нанівець усі зусилля партнерів по команді. Гости продовжували тиснути. «Олександрія» відійшла в глухий захист і про атаки поки не думала. На 15-й хвилині Копина знов прийшов на допомогу голкіперу і перехопив м’яч майже на лінії воріт. На 23-й хвилині вже ніхто не допоміг «Олександрії» врятуватися від голу. Захисники намагались заблокувати удар Бланко, але м’яч від ноги когось з оборонців по високій траєкторії залетів у правий верхній кут.

СК «Дніпро-1» темп не знижував. Лише один Гуцуляк не використав три нагоди збільшити рахунок. А тим часом «Олександрія» несподівано відігралась. Мустафаєв на вході у штрафний майданчик майстерно обіграв захисника і влучно пробив у лівий кут. Окрилена успіхом, «Олександрія» створила кілька моментів. Мірошніченко на 33-й хвилині зі штрафного закручував під ліву стійку, але влучив у сітку із зовнішнього боку. Ще через кілька хвилин захисники СК «Дніпро-1» не дозволили Мустафаєву проштовхнути м’яч за лінію.  Калітвінцев трохи не влучив у ворота, намагаючись перекинути Валефа. У кінці першого тайму Третьяков спочатку пробив поруч зі штангою, а у наступному епізоді не реалізував вихід сам на сам.

Після перерви команди продовжили обмін атаками. Можливості змінити рахунок втратили Амаш та Третьяков. На 56-й хвилині арбітр зупинив матч через повітряну тривогу.

Майже відразу після поновлення гри СК «Дніпро-1» вийшов вперед. На 58-й хвилині Бабенко вивів Довбика сам на сам. Нападник СК «Дніпро-1» холоднокровно переграв голкіпера «Олександрії». Тренери почали проводити заміни і темп гри трохи впав.  Дніпряни високо зустрічали суперника, не дозволяючи гравцям «Олександрії» без бою проходити центр поля. Гострі моменти припинили виникати що біля одних, що біля інших воріт. А на 88-й хвилині господарі зрівняли рахунок. Мустафаєв виявився найспритнішим у штрафному майданчику СК «Дніпро-1» і вразив ворота.

• Олександрія — СК Дніпро-1 2:2 (Мустафаєв, 30, 88 - Бланко, 23, Довбик, 58).

СК «Дніпро-1» продовжує утримувати першу сходинку турнірної таблиці УПЛ. «Олександрія» залишається п’ятою.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку Української Прем’єр-ліги «Кривбас» - «Колос». Також ми повідомляли про результати гонок 7-го етапу Кубку світу з біатлону.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут