«Шахтар» програв «Олександрії», СК «Дніпро-1» і «Рух» здобули домашні перемоги

У чемпіонаті України 2021/22 сталася перша сенсація.

«Олександрія» в гостях несподівано обіграла «Шахтар». Усі три поєдинки суботи завершилися з рахунком 2:1.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор із посиланням на УПЛ.

У суботу, 7 серпня, відбулися три поєдинки третього туру УПЛ. У першому матчі дня «Рух» приймав «Верес». Команди вийшли в таких складах:

Рух: Паньків, Гагун, Білий, Дідик, Мисик, Мартинюк, Бойчук, Оріховський, Федорчук, Климчук, Борячук.

Запасні: Бандура, Альваренга, Кондраков, Кухарук, Сич, Кузик, Притула, Карасюк, Лях.

Верес: Когут, Солдат, Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов, Дахновський, Кльоц, Кучеров, Г. Пасіч, Гегедош, Шестаков.

Запасні: Кичак, Мірошник, Полюлях, Петько, Є. Пасіч, Тимофієнко, Гечев, Сергійчук, Панасенко.

«Рух» відкрив рахунок на 6-й хвилині. Климчук пройшов по лівому флангу й навісив у штрафну, а Борячук, вистрибнувши між двома центральними захисниками «Вереса», головою відправив м'яч у сітку. Через три хвилини господарі відзначилися вдруге. Климчук прокинув м'яч між ніг Солдату і, не зближуючись із голкіпером, з-за меж штрафного точно пробив у лівий нижній кут.

На 22-й хвилині Гегедош зліва увірвався в штрафну «Руху» й завдав удару в ближній кут, але влучив у сітку із зовнішнього боку. На самому початку 40-ї хвилини «Верес» скоротив різницю в рахунку. Шестаков отримав передачу з лівого флангу, хитнув захисника і з лінії штрафного обвідним ударом відправив м'яч у дальню дев'ятку.

На 58-й хвилині Борячук прострілив із правого флангу, а Климчуку не вистачило частки секунди, щоби замкнути передачу. На 65-й хвилині Паньків не дістався до м'яча, однак встиг зайняти правильну позицію і відбив удар Геннадія Пасіча із декількох метрів.

На 79-й хвилині Кузик вийшов сам на сам, але не переграв Когута, який вчасно вийшов із воріт. Це був останній небезпечний момент у матчі, і «Рух» відсвяткував домашню перемогу.

«Шахтар», який виграв перший матч кваліфікації Ліги чемпіонів у бельгійського «Генка» зустрівся з «Олександрією». Команди грали в таких складах:

Шахтар: Трубін, Додо, Матвієнко, Вітао, Корнієнко, Майкон, Степаненко, Марлос, Алан Патрік, Мудрик, Дентіньо.

Запасні: Пятов, Кривцов, Марлон, Маркос Антоніо, Тете, Траоре, Судаков, Конопля, Педріньо.

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Копина, Ковалець, Демченко, Одарюк, Спінеллі, Третьяков.

Запасні: Горох, Мельник, Стецьків, Калюжний, Дришлюк, Кожушко, Рибалка, Новіков, Устименко.

«Шахтар» почав без розгойдування і вже на першій хвилині міг забити. Додо прострілив із правого флангу, а Мірошниченко, вибивши м'яч, не дозволив Мудрику замкнути передачу. Однак м'яч опинився у воротах «Шахтаря». На 6-й хвилині «Олександрія» провела контратаку, і Третьяков із лінії воротарського після передачі Цурікова зліва відправив м'яч у сітку.

«Шахтар» відігрався на 15-й хвилині. Марлос відібрав м'яч, Дентіньо віддав на фланг, Додо прострілив, а Корнієнко забив у порожні ворота.

На 21-й хвилині «Олександрія» знову вийшла вперед. Цуріков зліва віддав у центр, і Ковалець із лінії штрафного пробив із розвороту. Трубін зміщувався до дальньої штанги, і не зміг дотягнутися до м'яча, що влетів у ближній кут.

На 38-й хвилині Степаненко головою пробив у поперечину воріт «Олександрії» після подачі кутового з правого флангу. Через три хвилини Білик забрав у руки м'яч після несильного удару Марлоса з-за меж штрафного.

Після перерви тренер «Шахтаря» вирішив посилити атакуючу лінію команди, випустивши на поле Траоре. З інтервалом у хвилину «Шахтар» створив два моменти, але в обох епізодах надійно зіграв голкіпер «Олександрії», спершу відбивши удар Алана Патріка, а потім перехопивши передачу Траоре на того ж Алана Патріка.

«Шахтар» продовжував атакувати, але реальних моментів для взяття воріт суперника практично не створював. Тільки на 88-й хвилині з'явився шанс у Педріньо, але бразилець, перебуваючи перед порожніми воротами, з першого разу не приборкав м'яч, а потім удар футболіста «Шахтаря» накрив захисник.

У Дніпрі СК «Дніпро-1» приймав «Маріуполь» Команди вийшли в таких складах:

СК Дніпро-1: Паст, Н. Кравченко, Адамюк, Сваток, Дубінчак, Піхальонок, Ді Франко, Назаренко, Джурасек, Чуже, Довбик.

Запасні: Юрчук, Логінов, Ігнатенко, Когут, Білл, Ярмолюк, Русин, Батагов.

Маріуполь: Кудрик, Чоботенко, Микицей, Мампассі, Стасюк, Шостак, Петерман, Горбунов, Плакса, Кулаков, Топалов.

Запасні: Турбаєвський, Драмбаєв, Удод, Кошкош, Клименко, Хромей, Нікітішин, В'юнник.

Господарі вже на перших хвилинах могли відкрити рахунок. Назаренко протягнув м'яч від центру поля й не доходячи до лінії штрафного майданчика пробив у поперечину. На 12-й хвилині Кудрик вийшов із воріт і вибив м'яч з-під ніг Довбика.

«Дніпро-1» забив на 14-й хвилині. Після подачі кутового з правого флангу Чуже з гострого кута головою пробив у поперечину, а Довбик добив. Кудрик зреагував на удар, але вибив м'яч уже з-за лінії воріт.

На 30-й хвилині СК «Дніпро-1» подвоїв свою перевагу в рахунку. Назаренко отримав пас від Довбика біля правого кута штрафного, обіграв захисника, переклав м'яч під ліву й точно пробив у дальній кут.

СК «Дніпро-1» і після перерви продовжив атакувати ворота «Маріуполя». Так на 52-й і 54-й хвилинах Довбик і Дубінчак не використали свої моменти.

«Маріуполь» не здався, витримав атаки суперника й на 78-й хвилині скоротив різницю в рахунку. Після стандарту захисники «Дніпра-1» вже здавалося розрядили обстановку, але «Маріуполь» повернув м'яч у штрафну і В'юнник ударом із лінії воротарського відквитав один гол.

А на 81-й хвилині «Маріуполь» залишився в меншості. Драмбаєв у центрі поля пішов у небезпечний підкат, отримав другу жовту картку і відправився в роздягальню. І все ж у гостей був шанс врятувати матч, але Хромей пробив поруч із верхнім кутом воріт «Дніпра-1».

• «Рух» - «Верес» 2:1 (Борячук, 6, Климчук, 10 – Шестаков, 40);
  • «Шахтар» - «Олександрія» 1:2 (Корнієнко, 15 - Третьяков, 6, Ковалець, 21);
  • СК «Дніпро-1» - «Маріуполь» 2:1 (Довбик, 14, Назаренко, 30 – В'юнник, 78).

Ще три матчі третього туру УПЛ відбудуться 8 і 9 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про результат першого матчу третього туру УПЛ, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 7 серпня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.