«Шахтар» обіграв СК «Дніпро-1», «Десна» врятувалася в матчі з «Колосом», а «Динамо» в гостях розгромило «Ворсклу»

Команди Прем'єр-ліги провели три матчі 24-го туру Прем'єр-ліги.

Поступаючись з різницею у два м'ячі, «Десна» в меншості вирвала нічию в матчі з «Колосом». «Шахтар» після двох «сухих» поразок поспіль здобув перемогу.

Про перебіг подій в матчах Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У суботу, 1 травня, відбулися три поєдинки 24-го туру Української Прем'єр-ліги. У Чернігові «Десна» приймала «Колос». Команди ведуть боротьбу за потрапляння в єврокубки, а «Колос», займаючи 4-е місце, випереджав «Десну на одне очко.

«Десна» на правах господарів взяла м'яч під контроль і провела кілька атак. Однак реальної загрози воротам «Колосу» дії гравців «Десни» не несли, а рідкісні удари блокували захисники. Потім гра перемістилася в центр поля. Суперники вели безкомпромісну боротьбу, було багато силових єдиноборств, а ось гольових моментів катастрофічно не вистачало. Тільки на 23-й хвилині воротар «Колосу» Кучерук відбив удар Гуцуляка з лівого краю штрафного у ближній кут.

Практично перший свій момент «Колос» втілив у гол. На 30-й хвилині Богданов навісив зі штрафного, а залишившись без опіки Петров головою вколотив м'яч у сітку воріт «Десни». Слід зазначити, що гості забили першим ударом у створ воріт суперника. Наступний гольовий момент створили також гості. На 45-й хвилині Костишин з півкола штрафного пробив поруч із правою штангою воріт «Десни», які в цьому матчі захищав Паст.

У перерві тренер «Десни» вніс корективи до складу команди, замінивши Імярекова і Домбровського на Гітченко та Картушова. Однак заміни хід гри не переломили, і на 52-й хвилині «Колос» забив вдруге. Чурко в штрафний «Десни» отримав пас від Лисенка і з-під ноги захисника точно пробив в дальній кут. «Колос» на досягнутому не зупинився. На 57-й хвилині Богданов пробив метрів з 20-ти, а Паст перевів м'яч в штангу.

На 59-й хвилині «Десна» скоротила різницю в рахунку. Калитвинцев зі штрафного пробив у правий верхній кут, і м'яч від рук голкіпера «Колоса» влетів під поперечину. Через дві хвилини Калитвинцев міг зрівняти рахунок, але з центру штрафного майданчика пробив повз.

На 66-й хвилині капітан «Десни» Огиря отримав другу жовту картку і залишив свою команду в меншості. Постраждав і «Колос». В результаті дій Огірі травму отримав Богданов і вимушено поступився місцем на полі Задое.

Суперники продовжили проводити атаки, причому забити могла як одна, так і інша команда. Але більше пощастило «Десні». У боротьбі з суперником захисник «Колосу» Кравченко на 84-й хвилині відправив м'яч у свої ворота, перекинувши що вийшов голкіпера.

У Києві на НСК «Олімпійський» «Шахтар» зустрівся з СК «Дніпро-1». Влада столиці послабила карантин, і поєдинок проходив з уболівальниками на трибунах. Команди неспішно розпочали поєдинок, подовгу розігруючи м'яч у центральній зоні. М'яч рідко доходив до штрафних майданчиків, і голкіпери команд залишалися без роботи. На 19-й хвилині Майкон увірвався в штрафну «Дніпра-1» і пробив в сторону від воріт.

На 24-й хвилині «Шахтар» відкрив рахунок. Батагов втратив м'яч біля свого штрафного майданчика, Алан Патрік проштовхнув на Деньтіньо, і гравець «Шахтаря» в дотик пробив у лівий нижній кут. В атаці у відповідь «Дніпра-1» воротар «гірників» Трубін прийняв на себе удар Довбіка з гострого кута.

На 39-й хвилині Деньтіньо в штрафний «Дніпра-1» змістився вліво і в боротьбі з Дугласом пробив в дальній кут, але Юрчук удар парирував. А через дві хвилини «Шахтар» забив вдруге. Знову помилився Батагов, віддавши пас назад. М'яч підхопив Деньтіньо, прокинув повз голкіпера, і Тете забивав уже в порожні ворота.

Після перерви «Шахтар» контролював хід поєдинку, в той же час граючи за рахунком. «Дніпро-1» намагався організувати контргру, але рідко доходив до володінь Трубіна. До середини другого тайму удар Довбіка так і залишався єдиним в активі «Дніпра-1». «Шахтар» частіше гостював у штрафний суперника, але у вирішальній стадії атак на шляху м'яча вставали гравці оборони «Дніпра-1».

На 80-й хвилині рідкісна атака «Дніпра-1» завершилася ударом Довбіка поруч зі штангою. Через 8 хвилин Тейлор прострілив у штрафну «Шахтаря», а Степаненко випередив Хобленко і вибив м'яч на кутовий. Після подачі з кута поля «Шахтар» провів контратаку. Додо покотив в штрафну, а Тете пробив поруч з лівою дев'яткою воріт «Дніпра-1». На останніх секундах матчу гості відіграли один м'яч. Трубін відбив перший удар Хобленко, але завдяки потуранню гравців оборони «Шахтаря» гравець «Дніпра-1» добив м'яч у сітку.

У Полтаві яка веде боротьбу за зону єврокубків «Ворскла» приймала новоспеченого чемпіона України київське «Динамо». Гості відкрили рахунок на 6-й хвилині. Караваєв прослизнув повз Альюне і від лицьової лінії віддав пас назад, а набіг Буяльський відразу відправив м'яч у сітку. Через 5 хвилин Родрігес з лінії воротарського головою пробив в сантиметрах від лівої штанги воріт «Ворскли».

На 15-й хвилині «Динамо» відзначилося вдруге. Альюне махнув ногою повз м'яча, Караваєв підхопив ігровий снаряд і відпасував в штрафну. Буяльський зблизився з Різник і підсік м'яч готівка голкіпером «Ворскли», подвоївши перевагу київського клубу. На 20-й хвилині Забарний збив Степанюка та арбітр призначив пенальті у ворота «Динамо». Бущан кінчиками пальців дотягнувся до м'яча, але перешкодити Кулач реалізувати пенальті все ж не зміг.

На 31-й хвилині Буяльський оформив хет-трик. Миколенко з лівого флангу прострілив у воротарський, Різник м'яч відбив прямо на Буяльського, який і вколотив ігровий снаряд у сітку.

На 56-й хвилині після подачі зі штрафного Сирота пробив головою. Удар у гравця «Динамо» відверто не вийшов і м'яч полетів в сторону від воріт «Ворскли». На 65-й хвилині Караваєв став автором ще одного гольового пасу. Півзахисник «Динамо» віддав в центр штрафного, а Родрігес ударом сходу пробив Резника. На цьому «Динамо» не зупинилося. На 84-й хвилині кияни провели швидку атаку, і Сідклей ударом в ближній кут зробив рахунок 1: 5.

• «Десна» - «Колос» 2: 2 (Калитвинцев, 59, Кравченко, 84 (автогол) - Петров, 30, Чурко, 52);
  • «Шахтар» - СК «Дніпро-1» 2: 1 (Дентіньо, 24, Тете, 41 - Хобленко, 90 + 4);
  • «Ворскла» - «Динамо» 1: 5 (Кулач, 24, (з пен.) - Буяльський, 6, 15, 31, Родрігес, 65, Сідклей, 84).

Решта матчів 24-го туру УПЛ відбудуться 2-го травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про оголошення Андрієм Шевченком розширеного списку кандидатів до збірної України, про результати Півфінальних матчів Ліги чемпіонів і Ліги Європи,а також про матчі баскетбольної Суперліги