«Шахтар» на останніх секундах вирвав перемогу у матчі з ПФК «Львів»

Перемогу «гірникам» приніс гол на п’ятій компенсованій хвилині

«Львів» - «Шахтар»
ФК «Львів» - «Шахтар» (Фото: УПЛ)

В УПЛ зіграли відкладений поєдинок. Лідер чемпіонату «Шахтар» зустрічався з останньої командою турнірної таблиці ФК «Львів». У стартовий склад «Шахтаря» повернувся Тотовицький.

У середу, 12 квітня, на стадіоні «Арена Львів» пройшов поєдинок 6-го туру УПЛ між «Львовом» та «Шахтарем». «Шахтар» лідирував у турнірній таблиці, ФК «Львів» посідав 16-те місце.

Львів: Юрчук, Грисьо, Ґабріель, Дитятьєв, Кузик, Алібеков, Мильченко, Бєляєв, Свржняк, Бугай, Богунов.
Запасні: Рибка, Ольховий, Сасовський, Есеола, Ґільєрме, Вовкун, Р. Михайлів, В. Михайлів, Мишенко, Никитюк, Сімінін.

Шахтар: Трубін, Гочолеішвілі, Матвієнко, Ракіцький, Топалов, Степаненко, Судаков, Бондаренко, Тотовицький, Криськів, Траоре.
Запасні: Пузанков, Пятов, Сікан, Келсі, Тейлор, Конопля, Очеретько, Фарина, Назарина, Борячук, Тоіров, Корнієнко.

Перебіг поєдинку

Команди активно розпочали зустріч. Суперники проводили обмін атаками, але до ударів по воротам діло не дійшло. Першими у площину воріт пробили господарі. На 11-й хвилині Трубін забрав у руки м’яч після удару Свржняка. Дві нагоди змарнував Траоре. Спочатку форвард «Шахтяря» невдало підставив ногу під простріл Тотовицького, а у наступній атаці не встиг на передачу Топалова. На 21-й хвилині Юрчук перевів на кутовий удар Бондаренка. «Шахтар» посилював тиск на оборону суперника. М’яч  все частіше перебував у штрафному майданчику «Львова». На 27-й хвилині у складі «Шахтаря» відбулась вимушена заміна. Криськів отримав травму і на поле замість нього вийшов Очеретько. Згодом господарі поля вирівняли гру та провели декілька атак. Втім до перерви рахунок так і не змінився.

На початку другого тайму невеликою територіальною перевагою володіли гравці «Шахтаря». Але і «Львів»  не відходив у глибоку оборону і при нагоді організовував свої атаки. Так на 56-й хвилині Трубін ногою відбив удар Грисьо. А через декілька секунд Гочолеішвілі після навісу Богунова зрізав м’яч у сітку власних воріт. «Шахтар» відігрався через 5 хвилин. Судаков наважився на дальній удар. Рикошет від ноги Грисьо змінив траєкторію м’яча. Юрчук зреагував і перевів  м’яч у стійку, від якої той і влетів у ворота. «Шахтар» намагався вирвати перемогу. На 68-й хвилині Ракіцький влучив у поперечину. Через дві хвилини Траоре пробив зовсім поруч з правою штангою.

Після замін на 83-й хвилині «Шахтар» почав грати з трьома центральними форвардами. Проте чудовий момент був не у них. На 86-й хвилині Степаненко із меж воротарського майданчика пробив вище воріт. «Шахтар» пішов на штурм. Юрчук врятував після удару Келсі, а удар Ракицького прийняв на себе суперник. І все ж таки «Шахтар» вирвав перемогу. На останніх секундах компенсованого часу Келсі головою відправив м’яч у сітку воріт «Львова».

• Львів — Шахтар 1:2 (Гочолеішвілі, 56 (автогол) – Судаков, 61, Келсі, 90+5).

«Шахтар» продовжує очолювати турнірну таблицю УПЛ. Тепер відрив від СК «Дніпро-1» зріс до чотирьох очок. ФК «Львів» залишається останнім.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» - «Баварія» та «Бенфіка» - «Інтер». Також ми повідомляли про вихід «Прометея» у чвертьфінал баскетбольного Єврокубку.