СК «Дніпро-1» у результативному матчі обіграв ПФК «Львів»

Дніпряни розібрались з аутсайдером чемпіонату

СК «Дніпро-1» - «Львів»
СК «Дніпро-1» - «Львів» (Фото: scdnipro1)

В Українській Прем’єр-лізі продовжуються поєдинки двадцятого туру. Друга команда чемпіонату СК «Дніпро-1» в Ужгороді зіграла з ФК «Львів». Дніпряни ще у першому таймі відвантажили у ворота суперника три м’ячі.

У неділю, 9 квітня, на стадіоні «Авангард» в Ужгороді пройшов поєдинок 20-го туру УПЛ між СК «Дніпро-1» та ФК «Львів». СК «Дніпро-1» займав друге місце, «Львів» замикав турнірну таблицю.

СК Дніпро-1: Рибак, Є. Пасіч, Сарапій, Сваток, Каплієнко, Бабенко, Гуцуляк, Піхальонок, Рубчинський, Бланко, Довбик.
Запасні: Макс Валеф, Кінарейкін, Матарріта, Гомес, Федорів, Хайнер, Когут, Підлепенець, Танковський, Танчик, Кононов.

Львів: Рибка, Ґабріель, Сасовський, Дитятьєв, Антоніо, Грисьо, Мильченко, Бєляєв, Свржняк, Кузик, Бугай.
Запасні: Юрчук, Ольховий, Богунов, Р. Михайлів, Ґільєрме, Есеола, Алібеков, Мишенко, Никитюк.

Перебіг поєдинку

На початку зустрічі СК «Дніпро-1» володів ігровою перевагою і відкрив рахунок вже на 7-й хвилині. Каплієнко прострілив з лівого флангу, захисник «Львова» невдало вибив м’яч. Гуцуляк підібрав, на замасі прибрав суперника і пробив у лівий кут. Дніпряни продовжували атакувати. На 15-й хвилині Рибка парирував удар Бланко. Поступово «Львів» зміг перемістити гру у середину поля. і на 23-й хвилині провів свою першу атаку. Каплієнко перервав простріл з правого флангу, а Рибак забрав  м’яч у руки. На 29-й хвилині Довбик накрутив кількох суперників та пробив, але влучив у ногу захисника. Потім пішла гра на зустрічних курсах. Команди проводили обмін атаками і одна з них призвела до голу. На 41-й хвилині Довбик з лінії воротарського майданчика замкнув простріл Пасіча з правого флангу. На 44-й хвилині рахунок став 3:0. Рубчинський зробив навіс з лівого флангу, а Гуцуляк ударом головою переправив м’яч у сітку.

Господарі продовжили атакувати і після перерви. На 53-й хвилині лише своєчасний вихід Рибки на перехоплення врятував «Львів» від ще одного голу. Через 5 хвилин Рибка перевів у поперечину удар Сарапія. На 62-й хвилині поперечина знову прийшла на допомогу «Львову», прийнявши на себе удар Рубчинського. «Львів» миттєво провів контратаку і Богунов скоротив різницю в рахунку. На 81-й хвилині все стало ще цікавіше. Мильченко хибним рухом прибрав Сарапія  і відправив м’яч у лівий нижній кут. СК «Дніпро-1» знову пішов вперед. Рибка продемонстрував чудову реакцію, відбивши удар Довбика. Втім на 84-й хвилині непорозуміння між захисниками «Львова» призвело до голу Сарапія.  А на третій компенсованій хвилині Довбик реалізував вихід сам на сам.

• СК Дніпро-1 — Львів 5:2 (Гуцуляк, 7, 44, Довбик, 41, 90+3 Сарапій, 84 – Богунов, 63, Мильченко, 81).

СК «Дніпро-1» продовжує переслідувати «Шахтар». «Львів» залишається на останньому місці турнірної таблиці УПЛ.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав про перемогу «Прометея» у фіналі Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги. Також ми повідомляли про перебіг матчів 20-го туру УПЛ «Динамо» - «Минай» та «Шахтар» - «Металіст».