«Шахтар» і «Ворскла» сильнішого не виявили, а «Динамо» здобуло перемогу, забивши на першій хвилині матчу

Нічия в матчі «Шахтар» - «Ворскла» дозволила київському «Динамо» зміцнити лідерство в чемпіонаті.

Про перебіг подій в матчах і результати туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор .

У суботу, 24 жовтня, відбулися чотири поєдинки сьомого туру розіграшу Прем'єр-ліги. У стартовій зустрічі дня, яка за сумісництвом стала центральною в сьомому турі, «Шахтар» приймав полтавську «Ворсклу». У цьому поєдинку зустрілися команди, що займали третю і другу сходинки в турнірній таблиці УПЛ відповідно. З перших хвилин матчу «Шахтар» пішов в атаку. На 3-й хвилині Дентіньо не встиг замкнути простріл з лівого флангу. А на 7-й хвилині полтавчани відкрили рахунок завдяки помилці гравців «Шахтаря». Корнієнко з центру поля віддав пас назад, а Кулач, випередивши Бондаря, перехопив м'яч і точно пробив у нижній кут.

На 17-й хвилині Кані віддав своєчасну передачу Кулачу, і гравець «Ворскли», уникнувши офсайду, вийшов один на один, але пробив прямо в голкіпера «Шахтаря» Трубіна. Через дві хвилини Кулач знову вийшов на один на один з Трубіним, проте не зумів перекинути голкіпера «гірників». На 30-й хвилині м'яч після дальнього удару Маркоса Антоніо пролетів поруч зі штангою воріт «Ворскли». «Шахтар» зрівняв рахунок на 33-й хвилині. Тете увійшов у штрафну з правого краю і відпасував в центр. Соломон прийняв м'яч на лінії штрафного і точно пробив в лівий нижній кут.

На старті другої половини матчу розіграш штрафного удару з правого краю штрафного майданчика «Ворскли» завершився ударом Майкона поруч з дев'яткою. На 53-й хвилині Альюне збив Тете, і отримавши другу жовту картку, залишив полтавчан в меншості. Використовуючи чисельну перевагу «Шахтар» все частіше став загрожувати воротам суперника. На 69-й хвилині воротар «Ворскли Резник ногою відбив небезпечний удар Дентіньо. Алан Патрік пробив поруч зі штангою зі штрафного, призначеного за гру рукою гравця полтавської команди. На останніх хвилинах поєдинку «Шахтар» практично «закрив» «Ворсклу» на її половині поля, але забити переможний гол так і не зумів.

У матчі «Динамо» - «Олександрія» господарі відкрили рахунок вже на першій хвилині, після розіграшу штрафного. Буяльський віддав на Миколенко, той з лівого флангу навісив у штрафну, і Попов головою відправив м'яча у сітку воріт «Олександрії». На восьмій хвилині голкіпер команди гостей Паньків відбив спочатку удар Буяльського з центральної зони штрафного, а потім і добивання Де Піни зліва. Прохід Циганкова по правому флангу завершився навісом і ударом Буяльського поруч з дальньою стійкою.

До середини першого тайму темп гри помітно впав і команди більше часу проводили в центрі поля. На 40-й хвилині Сітало пробивав у ближній кут воріт «Динамо», але влучив у сітку із зовнішнього боку. У компенсований час Паньків парирував удар Циганкова зльоту після навісу з лівого флангу.

На початку другого тайму малюнок гри в порівнянні з першим таймом не змінився. Хіба що суперники стали більше порушувати правила, проте відбувалося це в основному в центрі поля і на далеких підступах до воріт. На 70-й хвилині Паньків вчасно вийшов з воріт і вибив м'яча з-під ноги Супряги, який увірвався у штрафну. Голкіпер «Олександрії» знову виручив свою команду після удару Циганкова в ближній кут. На 86-й хвилині Супряга вийшов на ударну позицію, але м'яч пройшов в декількох сантиметрах від дальньої штанги воріт «Олександрії».

Шапаренко грубо порушив правила в центрі поля, за що, після втручання VAR, отримав червону картку. На 3-й компенсованій хвилині «Олександрія» втратила шанс зрівняти рахунок. Ковалець подав на дальню штангу, але удар гравця команди гостей парирував Бущан. «Динамо» здобуло непросту перемогу і одноосібно очолило турнірну таблицю Прем'єр-ліги.

Початок поєдинку «Олімпік» - «Десна» пройшло в обопільних атаках, а ось забити вдалося лише в середині першого тайму. На 24-й хвилині гольова атака вдалася чернігівському клубу. Мудрик перекинувши голкіпера влучив у штангу, але вчасно зреагував Шевцов та відправив м'яч у ворота «Олімпіка». На 31-й хвилині воротар «Десни» Паст відбив небезпечний удар Тейшейри після розіграшу штрафного. А через п'ять хвилин гості розіграли чудову комбінацію, яку завершив Тотовіцкій, подвоївши перевагу «Десни».

У першій половині другого тайму свої моменти не реалізували футболісти «Десни». Спочатку Конопля після пасу Калитвинцева пробив повз дальню штангу, а потім вже сам Калитвинцев, пробивши з дальньої дистанції, не влучив у ворота. У кінцівці матчу «Олімпік» намагався відіграти хоча б один м'яч, але футболістів команди господарів підводила точність в передачах. А коли справа все ж доходила до ударів по воротах, всі спроби блокувалися гравцями «Десни».

У заключному матчі дня ФК «Львів» , який знаходився на останньому місці турнірної таблиці, приймав СК «Дніпро-1». У дебюті матчу голкіпер «Дніпра-1» Сарнавський парирував удар Шини під поперечину. Але перший м'яч в матчі забили гості. На 14-й хвилині контратака «Дніпра-1» завершилася точним ударом Когута. Господарям досить швидко вдалося відігратися. На 23-й хвилині Кравчук ударом головою замкнув подачу зі штрафного у виконанні Кошмана, зрівнявши рахунок у матчі.

Через дві хвилини Довбик прийняв м'яч в штрафній «Львова» і красивим ударом в дальній верхній кут вивів СК «Дніпро-1» вперед. На 34-й хвилині гості провели контратаку, яка завершилася ударом Назаренка повз ворота. Довбик увірвався в штрафну з правого флангу і пробив з гострого кута, але воротар «Львова» Костик ногою відбив м'яча на кутовий. У кінцівці тайму після удару Довбика м'яч пройшов в декількох сантиметрах від дальньої штанги.

У другому таймі СК «Дніпро-1» продовжив атакувати. Костик виручив свою команду, відбивши небезпечний удар Назаренка, а потім кулаками виніс м'яч після подачі з кутового. А на 83-й хвилині «Дніпро-1» провів контратаку. Чичиков в стрибку замкнув простріл Піхальонка з правого флангу і зняв питання про переможця матчу.

Матчі, зіграні 24 жовтня:

• «Шахтар» - «Ворскла» 1: 1 (Соломон, 33 - Кулач, 7);
  • «Динамо» - «Олександрія» 1: 0 (Попов, 1);
  • «Олімпік» - «Десна» 0: 2 (Шевцов, 24, Тотовіцкій, 37);
  • «Львів» - СК «Дніпро-1» 1: 3 (Кравчук, 23 - Когут, 14, Довбик, 25, Чичиков, 83)

У неділю, 25 жовтня, відбудуться ще три поєдинки сьомого туру. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу збірної Україна над Ірландією,а також про результатати поєдинків баскетбольної Суперліги.