Шахраї використовували Мосейчук і предстоятеля ПЦУ Епіфанія в торгівлі ліками - фото

Читать на русском

В ПЦУ закликали блокувати такі дописи в соцмережах

Читать на русском
ПЦУ, шахраї
Шахраї використовують зображення митрополита Епіфанія для чорного маркетингу

В ПЦУ закликали блокувати такі дописи в соцмережах

Шахраї поширюють неправдиву інформацію зі згадуванням предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія з метою незаконного заробітку. Про це попередили в Православній церкві Україн.
"УВАГА: Шахраї використовують зображення Предстоятеля ПЦУ в поширенні брехливої реклами. Допоможіть заблокувати такі розсилки!" - написав керуючий Білоцерківською єпархією отець Євстратій Зоря у Facebook.
В мережі ширять фальшиві відео, створені з допомогою сучасних технологій. Використовуючи оригінальне зображення, шахраї накладають на нього фальшивий звук з рекламою медичних препаратів, які намагаються продати.
"Якщо бачите подібні фальшивки - використовуючи механізм ФБ подавайте скаргу на фальшиве повідомлення. Чим більше скарг - тим швидше будуть блокувати такі розсилки", - звернувся до користувачів митрополит Білоцерківський.
 
Тим часом користувачі соцмережі прокоментували допис керуючого Білоцерківською єпархією, мовляв, кіберполіція, ви де? Цікаво також, що для більшої переконливості шахраї навіть розповсюджуюють відео від пабліку "Правдиві новини" нібито популярного телеканалу "1+1" з логотипом ТСН, де в кадрі митрополит Епіфаній та телеведуча Наталія Мосейчук. 
 
Судячи з усього до відео з реального ефіру додали шахрайські титри, в яких йдеться про те, що буцімто "Українська Православна Церква спільно з лікарнею імені Мечникова виділили допомогу українцям з хворими суглобами". Звісно ж, це фейк. На іншій фейковій рекламці - предстоятель ПЦУ Епіфаній нібито пропонує ліки від гіпертонії. 

Чому це фейк

Річ у тім, що, по-перше, митрополит Епіфаній представляє ПЦУ - Православну Церкву України. Натомість Українська Православна Церква (Московського Патріархату) є зовсім іншою організацією, яка підозрюється в колабораціонізмі та співпраці з ворогом. По-друге, Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова сама збирає донати й потребує пожертв, про що йдеться на сайті медзакладу. Жодної інформації про те, що лікарня буцімто роздає безкоштовні препарати для лікування суглобів, там немає.
 
Ну й насамкінець, повноваження предстоятеля церкви не передбачають торгівлю ліками чи публічного рекламування тих чи інших медпрепаратів. Так само, як і клінічна лікарня, в якій, з-поміж іншого, хірурги-аси відновлюють до життя наших поранених Захисників, не займається реалізацією медичних препаратів в медійному просторі. Повідомлення такого штибу мають насторожити кожного, хто з ними стикнеться. Перевіряйте інформацію, перш ніж труїтись, цілком можливо, несертифікованими підробними ліками!  
 
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.