Пошкоджень внаслідок атаки також зазнали житлові будинки
Російські загарбники у ніч проти 11 березня спрямували на Харків дрони-камікадзе типу "Шахед". Стався "приліт" по обʼєкту цивільної інфраструктури. На щастя обійшлось без жертв.
Про пошкодження у місті від ворожої атаки повідомив мер Харкова Ігор Терехов. За його словами, окрім інфраструктурного об'єкта також постраждали й житлові будинки, які розташовані поруч. До місця влучання направлено відповідні служби.
"По Харкову знову бʼють «шахедами». В районі щільної житлової забудови "приліт" по обʼєкту цивільної інфраструктури. На щастя, без жертв. Сам обʼєкт частково пошкоджено, як і житлові будинки поруч. На місці працюють усі відповідні служби", – написав Терехов.
На початку березня Харків зазнав атаки безпілотників, що спричинило пожежу в центрі міста. Через удар дрона пошкоджено гаражі та багатоповерхівки, де вибило вікна. Також вщент згоріло два автомобілі.
Ще один обстріл стався 28 лютого. Російські окупанти скинули керовані авіабомби на селище Великий Бурлук Куп’янського району. Загинули троє людей, зокрема, шестирічна дівчинка.
У січні окупанти під час атаки "Шахедами" по місту влучили у багатоповерхівку та магазин у Салтівському районі. Постраждали троє людей, найстаршому з яких 85 років. Одна людина отримала сильний шок. На місці прильоту виникла пожежа. До її гасіння залучили рятувальників.
Президент України Володимир Зеленський висловив занепокоєння щодо захисту Харкова від російських атак, зазначивши, що місто наразі не має достатнього рівня безпеки. Він підкреслив, що громадянам, які раніше виїхали з міста, не варто зараз повертатись до нього.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Тарас Загородній, керівник національної антикризової групи, ділиться своїми думками щодо проєкту закону про мобілізацію, який став об'єктом понад 4000 правок. Тема бронювання від мобілізації активно обговорюється в ЗМІ та в мережі. Питання цілком може розділити суспільство через збільшення корупційних ризиків та ставлення війни як до привілею багатших. Долучайтеся до обговорення експертної думки з цього приводу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.