У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Піратом виявився житель Миколаївської області
Служба безпеки України затримала українця, який захопив судно в Індійському океані і вимагав викуп за його звільнення. Це перший випадок в історії України, коли людині повідомили про підозру в піратстві (ч. 1 ст. 446 Кримінального кодексу України).
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр СБУ.
За інформацією СБУ, піратом виявився житель Миколаївщини. Він влаштувався в міжнародну компанію, яка займається охороною комерційних судів від піратів. Втім, замість того, щоб охороняти судно, чоловік сам захопив його.
"Погрожуючи зброєю капітану корабля, зловмисник заявив команді, що він вимагає зміни курсу судна і грошову винагороду в 500 тисяч доларів. Почалися переговори з менеджерами компанії судновласника, які тривали 4 дні.
Представникам судноплавної компанії вдалося вмовити пірата здати зброю та розблокувати човен за 6 тисяч доларів", - йдеться в повідомленні.
Але коли зловмисник повернувся на плавучу базу охоронної компанії, він захопив її арсенал і почав нові перемовини. На цей раз він вимагав 100 тисяч доларів, інакше погрожував викинути всю зброю за борт.
"Компанія відмовилася виплачувати викуп. Зловмисник встиг викинути частину зброї, а потім його зупинили силою. Оскільки події відбувалися у відкритому морі, то його неможливо було притягнути до відповідальності (на нейтральні води не поширюється юрисдикція жодної держави)", - зазначили в СБУ.
Пірата вдалося затримати вже в Україні. При цьому з моменту приїзду на Батьківщину чоловік кілька разів міняв паспорти й місця проживання.
Зараз йому оголосили підозру в піратстві за ч. 1 ст. 446 КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, у лютому до Києва повернулися шестеро українських моряків — членів екіпажу судна Stevia, яких захопили пірати у Гвінейській затоці в грудні 2020 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.