Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
До шахрайської схеми причетні набагато більше людей, слідство триває
Служба Безпеки України викрила підприємців, які на замовлення Міністерства оборони України постачали до ЗСУ міни. У них закладали неякісний порох, а це ламало стволи. Вартість бракованої партії становить майже на 270 мільйонів гривень. Затриманим загрожує до восьми років тюрми.
Про це повідомляє пресслужба СБУ. Справою займалась військова контррозвідка.
Військові контррозвідники Служби безпеки викрили корупційну схему, яка призвела до зриву державного замовлення на виробництво великої партії боєприпасів для ЗСУ напередодні повномасштабного вторгнення рф. Мова йде про виконання оборонного контракту на поставку українському війську артилерійських мін на загальну суму майже 270 млн грн. За даними слідства, до оборудки причетні керівники трьох приватних компаній, які отримали замовлення від Міністерства оборони на виробництво даного виду боєприпасів", - йдеться у повідомленні.
В СБУ пояснюють, що за договорами підприємці мали відвантажити бойові засоби до лютого 2022 року. Але вони зірвали графік і поставили до Міноборони лише частину замовлених мін. Під час випробувань з'ясувалось, що вся ця партія - бракована через використання неякісного пороху. Такі міни неможливо застосовувати у бойових умовах, бо вони виводять з ладу артозброєння. Браковану партію мін повернули компаніям-виробникам для виправлення виявлених недоліків. Але вони нічого не зробили.
"Підприємці досі не усунули технічні несправності військової продукції і, як наслідок, не поставили українським захисникам жодної одиниці боєприпасів згідно з держзамовленням. На підставі зібраних доказів двом керівникам компаній повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах)", - повідомляють в СБУ.
Зловмисникам загрожує до 8 років тюрми. Але розслідування все ще триває - СБУ з'ясовує, хто ще був причетним до цієї багатомільйонної шахрайської схеми.
Водночас в МВС пишуть, що двоє учасників схеми - це подружжя підприємців. Такий "сімейний бізнес" дорого обійшовся державі, а найгірше - підставив воїнів ЗСУ.
На жаль, для багатьох українців війна стала не трагедією для народу, а джерелом збагачення. в СБУ розслідують сотні справ того, як посадовці та несумлінні бізнесмени набивають кишені у той час, поки на фронті йдуть запеклі бої. Інформатор розповідав про військового лікаря, який вимагав гроші у пораненого бійця, щоб звільнити його від подальшого проходження служби. Хоча хлопець мав на це всі законні підстави.
Також ми писали, що у у Вінниці затримали шахрая, що видавав себе за співробітника Служби безпеки України та за гроші пропонував молодикам свою "допомогу" в ухиленні від призову. Такі "послуги" він оцінював у 3 тисячі доларів з одного клієнта.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.