Головна
Україна
21:25, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

Правоохоронці встановили понад 4000 осіб, яких Росія планує залучити до псевдореферендумів у окупованих областях України. Їх росіяни проводять для "голосування" щодо входження до складу росії. Про це повідомляєз посиланням наСлужби безпеки України. Зокрема зазначається, що правоохоронцям вдалося знайти понад 4000 зловмисників, які причетні до організації референдумів. "В результаті багатоетапних оперативних дій Служба безпеки спільно з Офісом генерального прокурора встановили особи основних організаторів та учасників підготовки фейкових референдумів на тимчасово окупованих територіях України", - йдеться у повідомленні. За інформацією правоохоронців, вдалося ідентифікувати понад 4000 зрадників і колаборантів, яких планують залучити до організації незаконних "референдумів" на території Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей. До них причетні російські силовики, місцеві колаборанти з "територіальних виборчих комісій", Росгвардія та військова поліція ЗС РФ. "Служба безпеки зібрала установчі дані на всіх організаторів незаконної діяльності, встановила місця їх перебування та маршрути руху, а також задокументувала злочинні дії", - додали в СБУ. Розслідування проводять за фактом злочинів передбачених: ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність); ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Провал у проведенніреферендумів Ще на початку літа у Кремлі заявляли, що "референдуми" про приєднання до росії захоплених українських територій відбудуться 11 вересня. Провести їх хотіли на Донбасі, у Херсонській та Запорізькій областях. Про це ж заявляла і самопроголошена влада на цих територіях. 11 вересня російське виданняз посиланням на джерела, близькі до адміністрації російського диктатора повідомило, що в Кремлі ухвалили рішення відкласти на невизначений термін проведення "референдумів". За словами співрозмовників видання, єдина причина рішення це успішнийЗСУ на Харківському напрямку.За останньою інформацією, у регіоні звільнено 3 800 квадратних кілометрів,більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації. Аналітики Інституту вивчення війни заявили, що ЗСУ завдали великої оперативноїросії, адже у швидкому контрнаступі вони відвоювали майже всю Харківську область.Повернення Ізюма поклало край перспективі досягнення росією своїх заявлених цілей у Донецькій області. Згодом маріонеткова окупаційнавлада назвала нові дати проведення "референдумів" деталіУкраїнців на окупованих територіяхзакликають не голосувати. Нагадаємо, у Камокупанти втратили склад бюлетенів для псевдореферендумута базу фсб. Крім того,жителів Маріуполя не збираються брати участьу "референдумі". Ранішеросіяни готуються до псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіяхУкраїни. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

СБУ встановила понад 4000 причетних до проведення «референдумів»

Читать на русском
СБУ встановила понад 4000 причетних до проведення «референдумів»

Служба безпеки зібрала установчі дані на всіх організаторів незаконної діяльності та встановила місця їх перебування

Правоохоронці встановили понад 4000 осіб, яких Росія планує залучити до псевдореферендумів у окупованих областях України. Їх росіяни проводять для "голосування" щодо входження до складу росії.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку Служби безпеки України. Зокрема зазначається, що правоохоронцям вдалося знайти понад 4000 зловмисників, які причетні до організації референдумів.

"В результаті багатоетапних оперативних дій Служба безпеки спільно з Офісом генерального прокурора встановили особи основних організаторів та учасників підготовки фейкових референдумів на тимчасово окупованих територіях України", - йдеться у повідомленні.

За інформацією правоохоронців, вдалося ідентифікувати понад 4000 зрадників і колаборантів, яких планують залучити до організації незаконних "референдумів" на території Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей. До них причетні російські силовики, місцеві колаборанти з "територіальних виборчих комісій", Росгвардія та військова поліція ЗС РФ.

"Служба безпеки зібрала установчі дані на всіх організаторів незаконної діяльності, встановила місця їх перебування та маршрути руху, а також задокументувала злочинні дії", - додали в СБУ.

Розслідування проводять за фактом злочинів передбачених:

  • ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
  • ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Провал у проведенні референдумів

Ще на початку літа у Кремлі заявляли, що "референдуми" про приєднання до росії захоплених українських територій відбудуться 11 вересня. Провести їх хотіли на Донбасі, у Херсонській та Запорізькій областях. Про це ж заявляла і самопроголошена влада на цих територіях. 11 вересня російське видання "Медуза" з посиланням на джерела, близькі до адміністрації російського диктатора повідомило, що в Кремлі ухвалили рішення відкласти на невизначений термін проведення "референдумів". За словами співрозмовників видання, єдина причина рішення – це успішний контрнаступ ЗСУ на Харківському напрямку. За останньою інформацією, у регіоні звільнено 3 800 квадратних кілометрів, більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей стали вільними від окупації. Аналітики Інституту вивчення війни заявили, що ЗСУ завдали великої оперативної поразки росії, адже у швидкому контрнаступі вони відвоювали майже всю Харківську область. Повернення Ізюма поклало край перспективі досягнення росією своїх заявлених цілей у Донецькій області. Згодом маріонеткова окупаційна влада назвала нові дати проведення "референдумів" — деталі тут. Українців на окупованих територіях закликають не голосувати.

Нагадаємо, у Кам’янці-Дніпровській окупанти втратили склад бюлетенів для псевдореферендуму та базу фсб. Крім того, більшість жителів Маріуполя не збираються брати участь у "референдумі".

Раніше Інформатор писав, як росіяни готуються до псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.