Головна
Україна
18:04, 5 Вересня
Информатор UA

Интро

Днями в Камянці-Дніпровській росіяни втратили одразу декілька важливих обєктів. Спецназ розвідки знищив бази рашистів, та місця розташування бюлетенів для псевдореферендуму. Місцями продовжуються пожежі, які окупантам не вдається приборкати. Про це розповіли в Головному управлінні розвідки. Бійці розвідувального спецзагону провели спеціальну операцію у тимчасово окупованій Камянці-Дніпровській (Василівський район Запорізької області). У результаті вороги втратили чимало важливих об В декількох приміщеннях, що використовували рашисти, й досі тривають пожежі. Окупанти не в змозі з ними впоратися вже тривалий час. Зокрема, мова йде про управління Державної казначейської служби. Знищено місце зберігання бюлетенів для проведення псевдореферендуму. При цьому, склад було підірвано вибухом зсередини приміщення. Всі наявні друковані матеріали знищено, додали в Головному управлінні розвідки. Крім цього, нашим бійцям вдалося розбити місце, у якому базувався підрозділ російського фсб. Він охороняв склад бюлетенів. Поки невідомо, скільки саме рашистів загинуло чи отримало поранення. Проте, вцілілі з них терміново вирушили в бік Криму. Після цього окупанти в місті ввели комендантську годину з 07:00 з жорсткими обмеженнями. Над містом кружляють військові вертольоти. Зазначається, що ніхто з цивільних жодним чином не постраждав у результаті операції. Нагадаємо, що у Запорізькій області змінили правила виїзду на тимчасово окуповані території. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Кам’янці-Дніпровській окупанти втратили склад бюлетенів для псевдореферендуму та базу фсб

Читать на русском

Усе завдяки професіоналізму наших розвідників

Читать на русском
У Кам’янці-Дніпровській окупанти втратили склад бюлетенів для псевдореферендуму та базу фсб

Усе завдяки професіоналізму наших розвідників

Днями в Кам’янці-Дніпровській росіяни втратили одразу декілька важливих об’єктів. Спецназ розвідки знищив бази рашистів, та місця розташування бюлетенів для псевдореферендуму. Місцями продовжуються пожежі, які окупантам не вдається приборкати.

Про це розповіли в Головному управлінні розвідки. Бійці розвідувального спецзагону провели спеціальну операцію у тимчасово окупованій Кам’янці-Дніпровській (Василівський район Запорізької області). У результаті вороги втратили чимало важливих об’єктів. 

В декількох приміщеннях, що використовували рашисти, й досі тривають пожежі. Окупанти не в змозі з ними впоратися вже тривалий час. Зокрема, мова йде про управління Державної казначейської служби. 

«Знищено місце зберігання бюлетенів для проведення псевдореферендуму. При цьому, склад було підірвано вибухом зсередини приміщення. Всі наявні друковані матеріали – знищено», – додали в Головному управлінні розвідки. 

Крім цього, нашим бійцям вдалося розбити місце, у якому базувався підрозділ російського фсб. Він охороняв склад бюлетенів. Поки невідомо, скільки саме рашистів загинуло чи отримало поранення. Проте, вцілілі з них терміново вирушили в бік Криму. 

Після цього окупанти в місті ввели комендантську годину з 07:00 з жорсткими обмеженнями. Над містом кружляють військові вертольоти. Зазначається, що ніхто з цивільних жодним чином не постраждав у результаті операції. 

Нагадаємо, що у Запорізькій області змінили правила виїзду на тимчасово окуповані території.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.