Головна
Україна
Політика
23:51, 5 Вересня
Информатор UA

Интро

Служба безпеки України посилює безпекові заходи в Умані напередодні свята Рош-ха-Шана. Ці дії спрямовані на посилення безпеки та відпрацювання швидкого реагування на можливі загрози. Для цього задіяли регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Національної гвардії, ДСНС та інших органів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ.   "Комплексні тренування відбулися на території недобудови в історико-культурному центрі ім. Раббі Нахмана задля перевірки захищеності об’єкту паломництва. Тут спецпризначенці СБУ змоделювали ситуацію та виконали штурмові дії з використанням альпіністського спорядження, затримали умовну «терористичну групу» та звільнили заручників", - йдеться в повідомленні.  Водночас, попри вжиті заходи безпеки, СБУ та поліція рекомендують паломникам-хасидам утриматися цього року від візиту до України на святкування Рош-ха-Шана. Це пов’язано з тим, що росія може використати приїзд і масове скупчення паломників для влаштування провокацій. Нагадаємо, Україна через війну не може прийняти прочан на святкування Рош ха-Шана.  Також Інформатор писав, що рф проплатила антиукраїнські мітинги в декількох містах Ізраїлю.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

СБУ посилює заходи безпеки в Умані напередодні свята Рош-ха-Шана

Читать на русском

Росія може використати приїзд і масове скупчення паломників для влаштування провокацій

Читать на русском
СБУ посилює заходи безпеки в Умані напередодні свята Рош-ха-Шана

Росія може використати приїзд і масове скупчення паломників для влаштування провокацій

Служба безпеки України посилює безпекові заходи в Умані напередодні свята Рош-ха-Шана. Ці дії спрямовані на посилення безпеки та відпрацювання швидкого реагування на можливі загрози. Для цього задіяли регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Національної гвардії, ДСНС та інших органів.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ.

 

"Комплексні тренування відбулися на території недобудови в історико-культурному центрі ім. Раббі Нахмана задля перевірки захищеності об’єкту паломництва. Тут спецпризначенці СБУ змоделювали ситуацію та виконали штурмові дії з використанням альпіністського спорядження, затримали умовну «терористичну групу» та звільнили заручників", - йдеться в повідомленні. 

Водночас, попри вжиті заходи безпеки, СБУ та поліція рекомендують паломникам-хасидам утриматися цього року від візиту до України на святкування Рош-ха-Шана. Це пов’язано з тим, що росія може використати приїзд і масове скупчення паломників для влаштування провокацій.

Нагадаємо, Україна через війну не може прийняти прочан на святкування Рош ха-Шана. 

Також Інформатор писав, що рф проплатила антиукраїнські мітинги в декількох містах Ізраїлю. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.