“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це має вирішити проблему можливої нестачі запасів
У березні Європейський союз проведе черговий саміт, на якому одним з питань буде поповнення запасів боєприпасів України. Зокрема, планують обговорити можливість налагодити закупівлю необхідних припасів спільними зусиллями країн союзу. Наразі жодних рішень з цього питання ще не приймалося.
Про це повідомила Європейська правда з посиланням на заяву президента Європейської Ради Шарля Мішеля. Оголошення він зробив після останнього саміту ЄС. Питання про спільну закупівлю боєприпасів винесуть на розглядання лише під час наступного засідання у березні. Мова йде загалом про поповнення наявних запасів України.
«Сьогодні ми також розглянули питання наявних запасів боєприпасів. Ідея полягає в тому, щоб досягти прогресу на саміті у березні. Під прогресом мається на увазі співпраця з промисловістю і здатністю постачати оборонні системи з боєприпасами», – зазначив Мішель.
Відповідну пропозицію на останньому засіданні озвучила прем’єрка Естонії Кая Каллас. Поки що рішень з цього питання не приймалося. Представники союзу тільки вирішили розглянути можливості реалізації цього питання під час наступної зустрічі.
Шарль Мішель додав, що питання потребує кращої підготовки та сформованих пропозицій. Проте, загалом тема отримала широку підтримку серед присутніх. Таким чином, вірогідність прийняття відповідного рішення у березні доволі висока.
Наша країна продовжує працювати над наближенням до вступу в Європейський союз. Так, Україна збирається підписати угоду ACAA про однакові права з країнами ЄС. Таким чином, все промислове виробництво у нас буде працювати за правилами ЄС. Це спростить бізнесу ЄС процес розміщення та співпраці з Україною.
Крім цього Європейський союз планує допомогти нам з трьома ключовими напрямками. Мова йде про військову допомогу, просування формули миру та євроінтеграцію. При цьому, в ЄС вважають, що наступні тижні можуть стати для нас вирішальними.
Нагадаємо, що Україна попросила в Нідерландів винищувачі F-16: що відповіли в країні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.