Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Їм загрожує тюремне ув'язнення
Колишньому голові правління "ПриватБанку" та начальнику департаменту фінансового менеджменту, яка одночасно займала посаду першого заступника голови правління пов'язаної з банком юридичної особи, повідомили про підозру. Йдеться про розтрату 136 мільйонів гривень, що належать фінустанові.
Про це повідомила генпрокурор Ірина Венедиктова, передає Інформатор .
Також повідомили про підозру колишньому першому заступникові голови правління "ПриватБанку", який вчора намагався покинути Україну на приватному літаку в напрямку Відня. Правоохоронцям вдалося посадити літак та затримати підозрюваного.
За даними слідства, в грудні 2016 року троє колишніх високопоставлених менеджерів банку, усвідомлюючи, що "ПриватБанк", з урахуванням позиції його власників (на той момент Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова), найближчим часом буде визнаний неплатоспроможним і перейде під контроль держави, і розуміючи, що з 19 грудня 2016 року ці фірми втратять контроль над грошима банку, реалізували злочинний план розтрати грошей фінустанови.
"Він полягав у протиправному нарахуванні та виплаті додаткової винагороди - індексованої комісії в зв'язку з ростом курсу гривні до долару США на користь пов'язаної з банком юридичної особи за наявними депозитними договорами з нею. При цьому виплата такої комісії не передбачалася", - йдеться в повідомленні.
Для прикриття розтрати грошей "ПриватБанку" троє підозрюваних вирішили надати цим банківським операціям вигляду законних, посилаючись на нібито заздалегідь прийняте та узгоджене рішення кредитного комітету банку від 2014 року, яке вони підробили "заднім числом", а також нібито рішення кредитного комітету банку від 16 грудня 2016 року, якими пов'язана з банком юридична особа повинна була отримати індексовану комісію по депозитах. Таким чином вони завдали збитків на 136 млн гривень.
Особи отримали підозри в розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, та у службовій підробці (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст.28 ч.ч. 1, 2 ст . 366 КК України).
Нагадаємо, раніше в Офісі генпрокурора вирішили активізувати справи групи «Приват», Венедиктова увійшла до складу груп прокурорів в трьох основних провадженнях.
Також Інформатор писав, що суд зобов'язав колишніх власників «Приватбанку» сплатити додатково 1 млн фунтів стерлінгів.