Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Країна-агресор змінює тактику ракетних ударів
Українців просять не розслабляться через зменшення ворожих ракетних ударів. Противник підступний і бачить, що нищить нашу інфраструктуру. Саме тому у будь-який момент може атакувати.
Про це на брифінгу розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ. За його словами, у росії дефіцит ракет "Іскандер", запас вичерпаний. Тому балістичні ракети намагаються отримати від Ірану.
"Інші ж ракети це теж дефіцитне озброєння держави-терориста. Ними завдають ударів виключно по критичній інфраструктурі, уже навіть важливі військові об'єкти нецікаві противнику. Розслаблятися не можна, але статистика показує, що ворог б’є по енергетиці", - сказав Ігнат.
Як показує статистика, росіяни б'ють по енергетиці. Наймасованіший удар по Україні відбувся 10 жовтня. Тоді випустили 84 ракети, з них 55 типу Х-101 і Х-555.
"Це найдорожчі ракети, які є на озброєнні у рф. Вони ще мають у достатній кількості ракети Х-22, не зрозуміло у якому вони стані і наскільки точно вони летітимуть, бо вони самі по собі неточні. У них можуть бути тисячі ракет С-300", - наголосив Ігнат.
За його словами, ці зенітні ракети зберігаються на складах. Ними противник б'є саме у прифронтовій зоні, збільшивши дальність їхнього застосування до 150 кілометрів.
"Однак чим далі ракета випускається по Запоріжжю, Миколаєву чи Харківщині тим більш вона є неточною. Точність падає в рази. Наслідки жахливі — гинуть мирні люди", - акцентував Ігнат.
10 жовтня російська армія влаштувала масований ракетний обстріл території України. Головною ціллю стали об’єкти енергетичної інфраструктури. Системи ППО вже збивають 60% повітряних цілей. Це стосується крилатих і балістичних ракет, а по дронах — набагато вище. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що німецький комплекс IRIS-T, який отримала Україна, є ефективним і добре себе показав.
Зазначимо, що повітряну тривогу вмикають у різних випадках, це роблять завжди, коли є загроза населенню, військовим та всьому, що є в Україні. Тривога може бути пов’язана з ракетною атакою, скажімо, з акваторії Чорного чи Азовського моря, або ж коли вилітають літаки стратегічної авіації — бомбардувальники Ту-160 або Ту-195.
Нагадаємо, росіяни розробляють кілька сценаріїв розвитку подій на Півдні України. Крім того, Резніков розповів на якому етапі зараз знаходиться війна в Україні.
Також Інформатор писав, що російський військовий на Донеччині шукає можливість відмовитись іти у наступ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.