У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Захист Збітнєва просив не застосовувати жодного запобіжного заходу або обрати домашній арешт на період 20 годин на добу
У понеділок, 5 лютого, Вищий антикорупційний суд виніс рішення про обмеження свободи керівника "Львівського арсеналу" Юрія Збітнєва. Йому застосували запобіжний захід у формі неповного домашнього арешту. Прокуратура наполягала на заставі у понад 268 мільйонів гривень
Відомості про судове рішення надала громадська організація "Центр протидії корупції" через Telegram. До керівника компанії застосували неповний домашній арешт без необхідності вносити заставу.
За ухвалою суду, Збітнєв має перебувати в обраному житлі з полудня до 8 ранку наступного дня. Крім того, Збітнєв зобов'язаний виконати низку інших умов: здати всі закордонні паспорти, уникати контактів з певними особами, визначеними слідством, і носити електронний контрольний браслет.
Захист Збітнєва просив не застосовувати жодного запобіжного заходу або обрати домашній арешт на період 20 годин на добу. Раніше 27 січня керівникам департаменту Міністерства оборони, менеджерам "Львівського арсеналу" та представнику іноземної компанії у справі про великомасштабне розкрадання коштів вручено підозри.
За версією слідства, Збітнєв був відповідальним за укладення договору зі словацькою компанією Sevotech, що діяла як посередник. Вона вела переговори з Міністерством оборони щодо закупівлі 100 тисяч мін, а також за відправлення відповідних документів, необхідних для укладення угоди та забезпечення передоплати.
НАБУ та САП висунули обвинувачення власнику агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олегу Бахматюку і скерували справу до судової інстанції. Його звинувачують у наданні неправомірної вигоди колишньому голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову та його раднику на загальну суму 722 млн грн.
Бахматюк перераховував "плату за послуги", яка в середньому становила приблизно 20% від суми відшкодованого ПДВ, на рахунки іноземних компаній. Усі ці рахунки були підконтрольні колишньому очільнику ДФС та особам, наближеним до нього.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.