“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Таке рішння було одним із жестів країн Заходу, які хочуть, щоб росія понесла відповідальність за війну в Україні
росія не була переобрана до керуючої ради Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО). Все через агресію проти України.
Про це повідомили у Twitter організації, - передає Інформатор. До першої десятки найважливіших для світової авіації країн увійшли Австралія, Бразилія, Канада, Китай, Франція, Німеччина, Італія, Японія, США та Велика Британія. У другій десятці опинилися Аргентина, Австрія, Єгипет, Ісландія, Індія, Мексика, Нігерія, Саудівська Аравія, Сінгапур, Південна Африка, Іспанія та Венесуела
Як повідомляє Reuters, Росія не набрала достатньої кількості голосів для того, щоб залишатися частиною керуючої ради ICAO, до якої входять 36 держав.Таке рішення було одним з жестів країн Заходу, які хочуть, щоб Росія понесла відповідальність за вторгнення в Україну.
"Голосування притягує Росію до відповідальності за порушення суверенного повітряного простору України, як-от бомбардування аеропортів, що суперечить ключовій угоді 1944 року, яка встановлює основні принципи глобальної авіації", - сказала пані посол України в Канаді Юлія Ковалів у коментарі агенству.
Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) (International Civil Aviation Organization, ICAO) — заснована відповідно до Чиказької конвенції про цивільну авіацію 1944 року, є спеціалізованою установою ООН, що займається організацією і координацією міжнародного співробітництва держав у всіх аспектах діяльності цивільної авіації. Учасниками ІКАО є близько 190 держав, у тому числі на основі правонаступництва й Україна. СРСР вступив в ІКАО 10 листопада 1970 року. Штаб-квартира розташована в місті Монреаль (Канада).
ІКАО досліджує проблеми організації міжнародної цивільної авіації, повітряних трас, створення аеропортів і аеронавігаційних засобів, розробляє міжнародні стандарти для конструювання й експлуатації повітряних суден, правила з використання устаткування, засобів зв'язку і контролю над польотами; сприяє уніфікації митних, імміграційних і санітарних правил і т. д. У рамках ІКАО розробляються проекти міжнародних конвенцій.
Також ми писали, що агент рф збирав дані про співробітників СБУ в Одесі та зливав їх в москву.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут