Головна
Світ
10:34, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Російський журналіст Дмитро Муратов продав свою медаль Нобелівського лауреата миру.Він вирішив передати 103,5 мільйони доларів з аукціону українським дітям-біженцям. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наНаціональну спілку журналістів України. "Ми хочемо, щоб був флешмоб боротьби з несправедливістю. Щоб люди виставляли на торги свої реліквії, щоб допомогти іншим. У однієї дитини, яка була біженцем із Маріуполя, була молитва: Господи, допоможи мені зарядити телефон, щоб зателефонувати своїй мамі. Я прошу всіх у залі на секунду подумати, що це ваша дитина", - сказав Муратов. Медаль лауреата Нобелівської премії миру, яку минулого року отримав Муратов, американська Heritage Auctions продала за рекордні 103,5 мільйона доларів.Усі кошти від продажу підуть на підтримку гуманітарної допомоги ЮНІСЕФ для українських дітей-біженців. Відмітимо, що головний редактор видання "Новая газета" Муратов став лауреатом Нобелівської премії миру в жовтні 2021 року за зусилля щодо захисту свободи думок, яка є умовою для демократії та миру. Наприкінці березня газета припинила вихід. Нагадаємо, українські переселенці можуть додатково отримати грошову допомогу. Крім того, уЧехії обмежили виплати українським біженцям. Такожписав, що як допомогти людині пережити втрату близьких. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Російський журналіст продав свою Нобелівську медаль за 103,5 млн доларів. Він передасть гроші українським дітям

Читать на русском
Російський журналіст продав свою Нобелівську медаль за 103,5 млн доларів. Він передасть гроші українським дітям

Ціна медалі стартувала із 550 тисяч доларів

Російський журналіст Дмитро Муратов продав свою медаль Нобелівського лауреата миру. Він вирішив передати 103,5 мільйони доларів з аукціону українським дітям-біженцям.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну спілку журналістів України.

"Ми хочемо, щоб був флешмоб боротьби з несправедливістю. Щоб люди виставляли на торги свої реліквії, щоб допомогти іншим. У однієї дитини, яка була біженцем із Маріуполя, була молитва: «Господи, допоможи мені зарядити телефон, щоб зателефонувати своїй мамі». Я прошу всіх у залі на секунду подумати, що це ваша дитина", - сказав Муратов.

Медаль лауреата Нобелівської премії миру, яку минулого року отримав Муратов, американська Heritage Auctions продала за рекордні 103,5 мільйона доларів. Усі кошти від продажу підуть на підтримку гуманітарної допомоги ЮНІСЕФ для українських дітей-біженців.

Відмітимо, що головний редактор видання "Новая газета" Муратов став лауреатом Нобелівської премії миру в жовтні 2021 року за зусилля щодо захисту свободи думок, яка є умовою для демократії та миру. Наприкінці березня газета припинила вихід.

Нагадаємо, українські переселенці можуть додатково отримати грошову допомогу. Крім того, у Чехії обмежили виплати українським біженцям.

Також Інформатор писав, що як допомогти людині пережити втрату близьких.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.