Головна
Україна
11:45, 13 Травня
Информатор UA

Интро

Російські війська намагаються прорватися у Слов'янськ та Краматорськ. Вони хочуть ізолювати українських військових від підтримки та підкріплення з боку частин на заході країни. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міноборони Великобританії. "росія докладає значних зусиль у районі Ізюму та Сєверодонецька, намагаючись добитися прориву до Слов'янська та Краматорська. Першорядне завдання на цьому напрямку – охопити українські війська в районі проведення операції Об'єднаних сил, ізолюючи їх від підтримки та підкріплення з боку частин на заході країни", - йдеться у повідомленні. Українські бійці успішно запобігли спробі російської переправи через річку на Донбасі. При форсуванні річки Сіверський Донець на захід від Сєвєродонецька росія втратила щонайменше одну батальйонну тактичну групу, а також розгорнуту понтонну бруківку. Російські війська не змогли досягти жодного значного просування, незважаючи на зосередження сил у цьому районі після виведення та передислокації підрозділів із Київської та Чернігівської областей. Нагадаємо, ЗСУ знищили російський бойовий гелікоптер Ка-52. Крім того, бої на острові Зміїний продовжуються, Україна атакувала російські ППО та кораблі. Також Інформатор писав, що щодня армія рф випускає від 10 до 14 крилатих ракет по Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Російські війська намагаються прорватися до Слов'янська і Краматорська — британська розвідка

Читать на русском

ЗСУ тримають оборону

Читать на русском
Російські війська намагаються прорватися до Слов'янська і Краматорська — британська розвідка

ЗСУ тримають оборону

Російські війська намагаються прорватися у Слов'янськ та Краматорськ. Вони хочуть ізолювати українських військових від підтримки та підкріплення з боку частин на заході країни.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міноборони Великобританії.

"росія докладає значних зусиль у районі Ізюму та Сєверодонецька, намагаючись добитися прориву до Слов'янська та Краматорська. Першорядне завдання на цьому напрямку – охопити українські війська в районі проведення операції Об'єднаних сил, ізолюючи їх від підтримки та підкріплення з боку частин на заході країни", - йдеться у повідомленні.

Українські бійці успішно запобігли спробі російської переправи через річку на Донбасі. При форсуванні річки Сіверський Донець на захід від Сєвєродонецька росія втратила щонайменше одну батальйонну тактичну групу, а також розгорнуту понтонну бруківку.

Російські війська не змогли досягти жодного значного просування, незважаючи на зосередження сил у цьому районі після виведення та передислокації підрозділів із Київської та Чернігівської областей.

Нагадаємо, ЗСУ знищили російський бойовий гелікоптер Ка-52. Крім того, бої на острові Зміїний продовжуються, Україна атакувала російські ППО та кораблі.

Також Інформатор писав, що щодня армія рф випускає від 10 до 14 крилатих ракет по Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.