Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Їх все одно блокують
Російські телеканали, які є рупорами пропаганди кремля, намагаються обійти санкції Європейського союзу, але їм це не вдасться.
Про це в інтерв'ю Укрінформу заявила голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк, передає Інформатор.
"російські канали намагались і намагаються обійти санкції у будь-який спосіб. Але тут пропагандисти не зможуть викрутитися, адже обмеження стосуються всіх каналів, які раніше, ще в березні, потрапили у санкційний список. Наприклад, канали групи Russia Today. А це і RT English, RT UK, RT Germany, RT France, RT Spanish. Їхня діяльність теж заблокована", - сказала Герасим’юк.
Обмеження у шостому пакеті санкцій ЄС стосуються російських й білоруських медіа, зокрема голови роскомнадзору Андрія Липова, пропагандистів з РИА Новости Петра Акопова і Тимофія Сергейцева, Вікторії Никифорової, голови ради директорів "Національної Медіа Групи" Аліни Кабаєвої, співзасновника Яндекса Аркадія Воложа.
На думку Герасим’юк, у російських телеканалів, які ще не потрапили під санкції ЄС, немає майбутнього. Нацрада ще у квітні звернулася до РНБО та СБУ про внесення до санкційних списків Євросоюзу не тільки вже зазначених російських каналів, а й таких як «НТВ», «НТВ Мир», «РЕН ТВ», «СТС», телерадіокомпанія «Петербург».
"Ще раніше, в березні, ми звернулися до президента Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн і верховного представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля щодо розширення переліку заборонених у ЄС російських каналів" - зазначила Герасим’юк.
Нагадаємо, російські бізнесмени обходять санкції Євросоюзу, які забороняють польоти в небі. Крім того, російська пропаганда використовує термін "малоросія".
Також Інформатор писав, що Латвія заборонила російські телеканали до закінчення війни та повернення Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.