Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Чемезов та Шелков планували переправити за кордон значну частину націоналізованого Україною майна
Підсанкційні російські олігархи Сергій Чемезов та Михайло Шелков хотіли уникнути націоналізації майна, яке було на балансі їхніх колишніх підприємств в Україні. Мова йде про Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат та агрохолдинг "Інвест Агро". Їх Вищий антикорупційний суд передав у власність нашої країни.
Про це повідомили Службі безпеки України. Після рішення суду колишні російські власники цих підприємств намагались незаконно "приховати": більше ніж 100 одиниць автомобільної та спеціалізованої техніки, 6 вагонів з агропродукцією, понад 5 з половиною тисяч контейнерів з ільменітовою рудою, яка необхідна для виготовлення титану, майже 1,2 тисячі тонн міндобрив та інших сільгосптоварів. Загальна вартість продукції становить 150 мільйонів гривень.
Для реалізації оборудки залучили афілійовані комерційні структури, які раніше здійснювали формальне управління обома українськими компаніями. У такий спосіб Чемезов та Шелков планували переправити за кордон значну частину націоналізованого Україною майна. Однак їм це не вдалось. Тривають комплексні дії для встановлення кола людей, причетних до схеми, та їх притягнення до відповідальності.
6 лютого Україна націоналізувала заводи і агрохолдинг підсанкційного російського олігарха на 2 мільярди гривень. Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту щодо передачі у державну власність підприємств, які належали Шелкову та Чемезову. Рішення суду стосується Демурінського гірничо-збагачувального комбінату, оптового виробника труб ТОВ "ВСМПО Титан", компанії з торгівлі металами ТОВ "Тай-Мінералс" та агрохолдингу "Інвест Агро". Вартість переданого Україні майна становить щонайменше 2 мільярди гривень. Чемезов та Шелков, які входять до найближчого оточення військово-політичного керівництва рф, керували українськими підприємствами через російського монополіста з виробництва титану ПАТ "Корпорація ВСМПО-АВІСМА". Ця компанія входить до структури воєнно-промислового комплексу країни-агресорки і бере участь у процесах виробництва озброєнь для окупаційних угруповань. Після початку повномасштабного вторгнення Шелков і Чемезов хотіли приховати своє відношення до українських активів. Для цього намагалися передати формальне управління компаніями підконтрольним комерційним структурам у Дніпропетровській та Сумській областях. Втім, їх заблокували та ініціювали передачу 100% російського майна в дохід України.
Раніше ми писали, що депутату держдуми рф, який має 11 квартир у Києві, повідомили про підозру. Також читайте, чим володіли російські мільярдери в Україні та що з ними зараз.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.