Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зокрема, ворог обрав ранковий час для удару по Україні за допомогою "шахедів"
Російські військові змінили тактику атак на Україну. Зокрема, замість нічного застосування дронів-камікадзе ворог використав їх зранку. Їхня кількість у четвер перевищила 10 БПЛА.
При цьому денні атаки росіян легші для української ППО, бо за природнього світла наші бійці можуть легше виявляти цілі. Окрім цього загарбники атакували Україну ракетою Х-59, яку вдалось збити над Полтавщиною. Про це в ефірі телемарафону розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
"Цього разу противник дещо змістив часові рамки завдання ударів. Маємо зараз о пів на 9, але тривоги ще тривають. Зазвичай в цей час ми даємо статистику збиття, скільки летіло, куди й що вдалося знищити в повітряному просторі. Цього разу близько 10 БПЛА атакували Україну", - сказав Ігнат.
Представник ПС ЗСУ зазначив, що раніше росіяни вже завдавали денних ударів за допомогою дронів по Україні. Однак, побачивши, що це легше для нашої ППО - припинили. Тепер ця практика повернулась.
"Зараз ночі трошки довші і видимість вранці залежить від погодних умов передусім. Тому теж непросто виявляти візуально ці повітряні цілі, бо є хмарність і туман. Це все ускладнює роботу мобільним вогневим групам, яким потрібна вкрай саме візуальна прив'язка до цілі", - додав він.
У четвер, 16 листопада російські військові з південного напрямку запустили ударні дрони, ймовірно типу "Шахед", в сторону України. Ці групи безпілотників націлювалися на Хмельницьку область. Були чутні вибухи. У ПС тоді наголосили на необхідності для жителів регіону, особливо в Старокостянтинові, залишатися в безпечних місцях до завершення тривоги. У Старокостянтинові розташований військовий аеродром, який російські війська вже неодноразово намагалися атакувати.
Тим часом місті Селидове на Донеччині вже другу добу тривають аварійно-рятувальні роботи на місці, де частково зруйновано 4-поверховий будинок через російський ракетний удар 15 листопада. Виявлено тіла двох загиблих осіб. За попередніми даними, під завалами можуть перебувати ще дві особи, тому пошукові роботи продовжуються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.