Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Країна-терорист свідомо порушує правила та традиції ведення війни
У вівторок, 18 жовтня, через обстріл рф був пошкоджений критичний об’єкт інфраструктури в Деснянському районі. Атака викликала перебої в електропостачанні мешканців житлового масиву Троєщина та водоканалу, що забезпечує водопостачання Лівого берега столиці.
Інформатор зібрав інформацію про ТЕЦ, яка стала мішенню для атаки окупантів.
ТЕЦ-6 – наймолодша теплоелектроцентраль в Україні, яка виробляє для Києва теплову та електричну енергію. Встановлена електрична потужність ТЕЦ-6 становить 500 МВт, Встановлена теплова потужність – 1740 Гкал/год.
Станція забезпечує централізоване теплопостачання промислових підприємств, житлових і адміністративних будинків Дарницького, Дніпровського, Подільського, Деснянського та Оболонського районів столиці.
ТЕЦ у Деснянському районі ввели в експлуатацію у 1982 році. 1984 року введено в експлуатацію обладнання енергоблока №2.
Протягом 17 років до 2018 ТЕЦ перебувала в управлінні приватної компанії "Київенерго". У 2018 станцію передали в управління міста. Після цього на ТЕЦ почалась модернізація та встановлення енергоефективного обладнання на базі газотурбінних установок.
У 2021 році влада міста підписала кредитний договір зі Світовим банком — 140 мільйонів євро планували спрямувати на модернізацію теплоенергетичного комплексу столиці. Зокрема, у рамках проєкту, передбачалось встановлення на ТЕЦ-6 нових когенераційних установок, які за обсягами викидів в атмосферу відповідатимуть європейським стандартам. Також запланована реконструкція неефективних котелень, що також дозволить знизити викиди парникових газів.
10 та 11 жовтня Україна зазнала однієї з наймасштабніших масованих атак з боку рф. Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко зазначив, що чимала частина ракет влучила в енергосистеми різних міст. Під прицілом енергообʼєкти від Львова до Запоріжжя, Київщини, Хмельниччини, Дніпра і Вінниці, Франківщини, Сумщини, Харківщини, Житомирщини, Кіровоградщини, загалом весь Південь.
Президент України Володимир Зеленський зауважив, що таким чином росіяни хочуть знищити енергосистему України.
18 жовтня країна-терорист знову завдала ударів по енергетичній інфраструктурі. В результаті пошкоджено об'єкти у Дніпрі, Житомирі, Харкові, Києві та інших містах країни.