Разом з тим фіксується просування російських окупантів поблизу Часового Яру, Покровська, Курахового, Великої Новосілки та Торецька, а також в Курській області
Бійцям ЗСУ вдалося відбити раніше втрачені позиції в західній частині Щербинівки, що на захід від Торецька. Російські війська продовжували наземні атаки на північ від міста Харкова поблизу Липців та на північний схід від міста Харкова поблизу Вовчанська, але без успіху. Окупанти продовжили наступальні операції на Луганщині, зокрема у Куп'янському та Лиманському напрямках, але не досягли підтверджених успіхів. На Донеччині російські війська нещодавно просунулися в напрямку Часового Яру, в напрямку Торецька, Покровська, Курдяхова, Великої Новосілки. Російські війська продовжували обмежені наземні атаки в напрямку Дніпра та на островах дельти річки Дніпро 23 і 24 січня.
Про те, що відбувається на ключових ділянках фронту, де просувається ворог, а де є успіхи в українських військ, йдеться у новому аналізі Інституту вивчення війни (ISW). Аналітики також оприлюднили карти, на яких зафіксовано рух військ РФ та України.
Нещодавно російські війська просунулися на північний захід та на південь від Суджі в рамках продовження наступальних операцій уздовж українського виступу в Курській області. Геолокаційне відео, опубліковане 23 січня, показує, що російські війська досягли північних околиць Свердліково (на північний захід від Суджі) та просунулися на південь від Махнівки (південніше Суджі). Російські мілблогери стверджували, що російські війська також захопили Маріївку (на північний захід від Суджі) і просунулися на північний захід від Суджі поблизу Малої Локні, Нікольського та Вікторівки, а також на південь від Суджі поблизу Курилівки. Однак ISW не підтверджує ці заяви.
Один мілблогер зазначив, що російські війська, які діють на північний захід від Суджі, намагаються досягти лінії річки Мала Локня-Локня та захопити Свердліково та Лебедівку як частину більш широких зусиль з отримання вогневої переваги над українськими лініями постачання. Інший мілблогер стверджував, що українські війська продовжували контратаки на всьому виступі в Курській області.
Російські війська продовжували наземні атаки на північ від міста Харкова поблизу Липців та на північний схід від міста Харкова поблизу Вовчанська 23 та 24 січня, але не змогли просунутися. Речник української бригади, яка діє в Харківській області, заявив, що бригада відбила російський механізований штурм розміром з батальйон, що складався з понад 30 броньованих машин та піхотної роти, в Харківській області на невказану дату. Речник оцінив, що російські війська витратили понад місяць на підготовку до штурму і використовували відносно нові танки та броньовані машини, зокрема відновлені танки Т-80, а не старіші машини, такі як танки Т-62.
Російські війська продовжили наступальні операції в Куп'янському напрямку 24 січня, але не досягли підтверджених успіхів. Російські мілблогери стверджували, що російські війська просунулися поблизу Дворічної, на захід від Западного (обидва на північ від Куп'янська), а також до південного Тополі (на північний схід від Куп'янська вздовж міжнародного кордону). Однак ISW не підтверджує ці заяви. Російські війська продовжили наземні атаки уздовж міжнародного кордону Росії та України на північний схід від Куп'янська поблизу Тополі, на північ від Куп'янська поблизу Дворічної, на схід від Куп'янська поблизу Петропавлівки та на південний схід від Куп'янська поблизу Піщаного та Глушківки 23 та 24 січня. Один мілблогер стверджував, що російські війська знищили український бронетранспортер поблизу Куп'янська за допомогою безпілотника з оптоволоконним кабелем.
Російські війська продовжили наступальні операції в Борівському напрямку 24 січня, але не досягли підтверджених успіхів. Російський мілблогер заявив, що російські війська просунулися на захід від Загризового (на північний схід від Борова) та на північ від Макіївки (на південний схід від Макіївки), але ISW не підтверджує ці заяви. Російські війська продовжили наземні атаки на північний схід від Борова поблизу Загризового, Нової Кругляківки та Зеленого Гаю; на схід від Борова поблизу Копанок; та на південний схід від Борова поблизу Новоєгорівки 23 та 24 січня. Один мілблогер стверджував 24 січня, що українські війська проводять контратаки поблизу Загризового.
Російські війська продовжили наступальні операції в Лиманському напрямку 24 січня, але не досягли підтверджених успіхів. Російський мілблогер заявив, що російські війська просунулися на захід від Іванівки (на північний схід від Лиману), але ISW не підтверджує цю заяву. Російські війська продовжили наземні атаки на північний схід від Лиману поблизу Ямполівки та на схід від Лиману поблизу Тошківки 23 та 24 січня. Речник української бригади, що діє в Лиманському напрямку, заявив 24 січня, що російські війська постійно атакують малими піхотними групами до чотирьох солдатів, що призводить до значних втрат у живій силі російських військ у цьому напрямку.
Російські війська продовжили наступальні операції на північний схід від Сіверська поблизу Білогорівки та на південний схід від Сіверська поблизу Івано-Дарівки 23 та 24 січня, але не досягли просування. Українська група сил "Хортиця" повідомила 24 січня, що російські війська за підтримки броньованої техніки нещодавно атакували поблизу Івано-Дарівки. Речник української бригади, що діє в Сіверському напрямку, заявив 23 січня, що російські війська нещодавно провели моторизований штурм на невказаній ділянці Сіверського напрямку, що складався з щонайменше 40 мотоциклів та цивільних автомобілів.
Російські війська нещодавно просунулися в напрямку Часового Яру під час продовження наступальних операцій у цьому районі 24 січня. Геолоковані кадри, опубліковані 24 січня, показали, що російські війська нещодавно просунулися на південь від Часового Яру. Один мілблогер стверджував 24 січня, що російські війська досягли західних околиць Часового Яру. Однак ISW не підтверджує цю заяву. Російські війська продовжили атаки поблизу самого Часового Яру; на північний схід від Часового Яру поблизу Васюківки та в напрямку Новомаркова; і на південь від Часового Яру поблизу Білої Гори 23 та 24 січня. Українська бригада, що діє в напрямку Часового Яру, опублікувала кадри 23 січня, на яких показано, як бригада відбиває штурм російських механізованих підрозділів зменшеного розміру поблизу Часового Яру та знищує чотири броньовані машини. Українська група сил "Хортиця" повідомила 24 січня, що російські війська використовують мотоцикли та інші транспортні засоби для переміщення особового складу в Часовому Ярі. Елементи російського батальйону "Родня" нібито діють у Часовому Ярі, а елементи російської бригади "Север-V" (Російський добровольчий корпус) нібито діють поблизу Часового Яру.
Російські та українські війська нещодавно просунулися в напрямку Торецька на фоні продовження російських наступальних операцій у цьому районі 24 січня. Геолоковані кадри, опубліковані 21 січня, вказують на те, що українські війська нещодавно відновили втрачені позиції на заході Щербинівки (на захід від Торецька). Геолоковані кадри, опубліковані 8 та 17 січня, свідчать про те, що російські війська нещодавно просунулися на південь від Торецька. Один мілблогер стверджував 24 січня, що російські війська просунулися на південь від Торецька. Однак ISW не підтверджує цю заяву.
Російські війська продовжили наземні атаки безпосередньо в Торецьку, на північ від Торецька поблизу Кримського та Диліївки, а також на захід від Торецька поблизу Леонідівки та Щербинівки 23 та 24 січня. Один мілблогер стверджував 24 січня, що бої тривають поблизу Торецької шахти на півночі Торецька, і що російські війська проводять зачистку Кримського.
Російські війська нещодавно просунулися в напрямку Покровська на фоні продовження бойових дій у цьому районі 24 січня. Геолоковані кадри, опубліковані 23 січня, свідчать про те, що російські війська нещодавно захопили Котлине (на захід від Покровська). Міністерство оборони Росії (МО) заявило 24 січня, що російські війська захопили Тимофіївку (на схід від Покровська) за останній тиждень (з 17 по 23 січня), але ISW оцінює, що російські війська захопили населений пункт ще 5 січня. Російські мілблогери стверджували, що російські війська просунулися в межах і на південь від Удачного (на захід від Котлине), у південному Надіївці, південному Новоандріївці (обидва на південний захід від Покровська), на південний захід і північ від Новоандріївки, на відстань до трьох кілометрів завширшки та двох кілометрів в глибину на південь від Українки (на південь від Покровська), один кілометр на північ від Воздвиженка, на північ від Новокалинове, на північ від Архангельського (усі на сході від Покровська), а також до околиць Зеленого Поля (на північний схід від Покровська). Однак ISW не підтверджує ці заяви.
Російські війська проводили наступальні операції безпосередньо біля Покровська, на північний схід від Покровська поблизу Водяного Другого, на південний схід від Покровська поблизу Баранівки, Промінь, Воздвиженка, Єлизаветівки та Миролюбівки, на південний схід від Покровська поблизу Лисівки, на південь від Покровська поблизу Зеленого та Новоукраїнки, на південний захід від Покровська поблизу Звірового, Удачного, Успенівки, Срібного та Нової Єлизаветівки, а також на захід від Покровська поблизу Котлине 23 та 24 січня. Один російський джерело заявив, що українські війська здійснили контрнаступ поблизу Удачного та Котлине. Спікер групи сил України "Хортиця" майор Віктор Трегубов заявив, що російські війська намагаються обійти Покровськ з півночі та півдня і почали обстрілювати місто далекобійними зброями, різними типами ракет і дронами з першої особи (FPV). Елементи 5-ї мотострілецької бригади РФ (51-ша об'єднана армія [ОА], раніше 1-й корпус армії "ДНР") ймовірно, діють у Тимофіївці, а оператори дронів підрозділу "Мантикора" ймовірно, діють у напрямку Покровська.
Російські війська нещодавно просунулися в напрямку Курдяхова на фоні продовження бойових дій у цьому районі 24 січня. Геолоковані кадри, опубліковані 24 січня, свідчать про те, що російські війська нещодавно просунулися на південний схід від Розливу (на південний захід від Курдяхова). Російські мілблогери заявили, що російські війська увійшли в східну Андріївку та Дачне (обидва на захід від Курдяхова) і просунулися на східні та південні околиці Дачного, в районі на південь від Дачного, на ділянці шириною 2,15 км між Петропавлівкою та Шевченком (обидва на північний захід від Курдяхова), а також на північний захід від Шевченка (на південь від Петропавлівки). Однак ISW не підтверджує ці заяви. Російські війська проводили наступальні операції на північний захід від Курдяхова поблизу Слов'янки, на захід від Курдяхова поблизу Дачного, Костянтинополя, Улакли та Андріївки, а також на південний захід від Курдяхова поблизу Зеленівки та Янтарного 23 та 24 січня. Група сил України "Хортиця" повідомила 24 січня, що російські війська безуспішно атакували з підтримкою броньованої техніки поблизу Зеленівки (на південний захід від Курдяхова). Російський мілблогер заявив, що російські війська нещодавно посилили атаки поблизу Дачного та Андріївки.
Російські війська нещодавно просунулися в межах Великої Новосілки на фоні продовження бойових дій у районі 24 січня. Геолоковані кадри, опубліковані 24 січня, свідчать про те, що російські війська, ймовірно з 5-ї танкової бригади (36-та ОА, Східний військовий округ), нещодавно просунулися на сході та в центрі Великої Новосілки вздовж вулиць Фонтана та Юрія Гагаріна. Міністерство оборони Росії заявило 24 січня, що російські війська розділили Велику Новосілку, і що російська реактивна та ствольна артилерія, а також FPV дрони надають вогневу підтримку російським військам. Російські джерела підтвердили заяви про те, що російські війська оточили українські війська на південь від Великої Новосілки. Російський мілблогер заявив, що російські війська проводять атаки в Великій Новосілці малими підрозділами, середня чисельність яких складає близько 10 осіб. Російське джерело заявило, що російські війська просунулися на північ від Роздольного (на північний схід від Великої Новосілки) та на південний захід від Нового Комара (на північ від Великої Новосілки), але ISW не підтверджує ці заяви. Російські війська проводили наступальні операції поблизу самої Великої Новосілки та на південний захід від Великої Новосілки поблизу Новодарівки 23 та 24 січня.
Російські війська продовжували наземні атаки на північ від Роботиного поблизу Малої Токмачки та Новоданилівки 23 і 24 січня. Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР) повідомило 24 січня, що підрозділи ГУР знищили російську радіолокаційну станцію 1Л122 "Гармонь" в невизначеному місці на окупованій території Запорізької області. Оператори дронів 7-ї повітрянодесантної дивізії Росії (ВДВ) нібито атакують українські війська поблизу Малої Токмачки, а підрозділи російського відділу БАРС-32 (Резерв бойової армії Росії) нібито діють в напрямку Запоріжжя.
Російські війська продовжували обмежені наземні атаки в напрямку Дніпра та на островах дельти річки Дніпро 23 і 24 січня.
На фронті поблизу Великої Новосілки складається загрозлива ситуація. Як повідомляє військовий кореспондент Богдан Мірошников, захоплення міста ворогом є лише питанням часу. Мірошников також не піддає сумніву окупацію території ворогом.
Військовий журналіст Юрій Бутусов заявив, що ворог максимально наблизився до замикання флангів українських позицій. Відтак, бої біля Великої Новосілки перетворилися на боротьбу за виживання: коридор до підрозділів лише 2,2 км і повністю контролюється вогнем противника.